24 Kasım 2014 Pazartesi 05:57
0
892
1

PureVPN Android Uygulamasını Güncelledi

Android uygulaması güncellenen ve kullanımı kolaylaşan PureVPN, fark yaratan "Akıllı Amaç Seçimi" özelliğini akıllı telefon ve tabletlere getiriyor.

Mobil internet kullanıcılarının erişim engellerini ortadan kaldıran ve daha güvenli bir internet deneyimi sunan PureVPN Android uygulaması, son güncellemeyle birlikte "Akıllı Amaç Seçimi" özelliğine kavuştu. PureVPN Android uygulamasının v2.3 sürümüyle gelen yenilikler arasında masaüstü sürümünde fark yaratan Akıllı Amaç Seçimi, VPN kullanmaya yeni başlayanlar için açıklayıcı bir Başlangıç Rehberi, detaylı iyileştirmeler ve iki farklı abonelik seçeneği yer alıyor.

Erişim engeli olan web sayfalarının yanı sıra, ülke bazlı yasaklamaları bulunan Netflix ve Hulu gibi servislere giriş yapmak için de yaygın olarak tercih edilen PureVPN, Akıllı Amaç Seçimi özelliği sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun yanıtı veren ayarlamaları otomatik olarak gerçekleştiriyor. PureVPN’i tercih eden 1 milyonun üzerinde kullanıcı Wi-Fi kablosuz bağlantı güvenliği, online gizlilik ve anonim kullanım avantajlarından faydalanıyor.

Yeni Abonelik Seçenekleri

PureVPN Android kullanıcıları, mobil cihazlarının internet özgürlüğünü "Free" ve "Premium" abonelik seçenekleriyle sağlayabiliyor. Ücretsiz PureVPN kullanıcıları her ay 500 MB özgür internet erişimi ve en iyi coğrafi konumlarda bulunan 3 sunucu arasında (ABD, İsveç ve Hollanda) geçiş yapma avantajlarına sahip oluyor. Ücretli aboneliğe geçiş yapmayı tercih eden kullanıcılar ise bant genişliği, kota veya sunucu kısıtlaması olmaksızın 7/24 kullanabilecekleri, dünyanın dört bir yanında 74 ülkede bulunan 400’ün üzerinde sunucu arasında sınırsız geçiş yapabilecekleri bir dünyaya merhaba diyor.

PureVPN Android uygulamasını Play Store üzerinden indirmek için tıklayın:

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Facebook Stickered Uygulaması iOS`teki Yerini Aldı WhatsApp`ın iPhone Versiyonuna da Sesli Arama Özelliği Geldi Akıllı Telefon Kullanıcılarının Dikkatine: Bu Uygulamayı Silin! Sınav Koçunuz Cebinizde! Dijital Hastaneler ile Kağıt Tarih Oluyor Kazalarda Büyük Etken: Whatsapp Duolingo ile İngilizce Öğrenmeye Ne Dersiniz? Ekmek Kızartma Makinesi Şeklinde Çoklu Şarj Platformu 2014 Yılının En İyi Oyunları Apple Gelirlerinin Yüzde 20’sini iPhone, Yüzde 6’sını da iPad Satışından Kazanıyor iPhone’da Yeni Virüs Krizi Ortaya Çıktı! 2014`ün En İyi iOS Uygulamaları Teknoloji Dünyasında Bir İlk: Tekerlekli Sandalye Kullanıcıları İçin Egzersiz Takip Cihazı WhatsApp Artık Web`te!

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Müzik Dünyasına Damga Vurmuş 5 Konser (+1 Sürpriz) ​Cenazesini Ay’a Gömmek İsteyenler!
İşinizden Memnun Olmamanızın 10 Nedeni Gösteri Sırasında Timsahın Eğitmenin Kolunu Isırması
Rubik Küp Hakkında Bilmedikleriniz Onlar Kahve Lekesi Değil Canavar
Ormanda Bulduğu Malzemelerden Kulübe İnşa Eden Adam İntihar Etmek Üzere Olan Adamı İki Basit Kelime İle Atlamaktan Vazgeçiren Genç