Tom Hardy’nin Oyunculuğuyla Büyülediği 12 Film

1. Legendlegend-tom-hardy

Tom Hardy’nin ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu sadece Legend’dan bile anlayabiliriz. Bir oyuncu için aynı filmde iki farklı karakteri canlandırmak çok zor bir durum. Karakter geçişlerinde yaşayabileceği en küçük sorun tüm filmi riske atabilirdi fakat Hardy bu zorluğun altından kalkmayı bildi.


2. Mad Maxmad-max-fury-road-image-tom-hardy

Mad Max’in bu kadar güzel bir film olmasının en önemli sebeplerinden biri oyuncu seçimleri. Post-apokaliptik bir dünyada, sert ama iyi kalpli bir adamı canlandıran Hardy, delirmesine ramak kalmış Max rolü için biçilmiş kaftan. Tabi ona eşlik eden kısa saçlı Charlize Theron’u da unutmamak gerek.


3. Bronsonbronson-tom-hardy

İngiltere’nin en ünlü suçlularından Michael Peterson’ın hayatını ele alan Bronson, usta bir oyuncuyu rezil de vezir de edebilecek bir film. O dönemde başrol deneyimi çok olmamasına rağmen Hardy, Peterson karakterini öyle bir oynadı ki, izleyen herkes o günden itibaren ünlü oyuncunun geri dönülemez bir başarı yoluna girdiğini anladı.


4. The Dropthe-drop-tom-hardy-kopek

Hardy’nin canlandırdığı Bob, barmenlik yapan eski bir mahkum. Şaşırdık mı, tabii ki hayır. Film hakkındaki eleştirilere baktığınızda Hardy’nin oyunculuğuna yapılan övgüleri her mecrada görebilirsiniz. Belki de ünlü oyuncunun bu kadar iyi olmasının sebebi, oynayacağı filmleri iyi seçmesi.

123

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Hollywood Yıldızlarını Kolaj ile Sürrealist Hale Getiren Sanatçının 17 İlginç Çalışması Filmlerini Seyretmesi Sabır Gerektiren 15 Büyük Yönetmen Ercan ve Nazan Kesal, Karabük Üniversitesi’nde Söyleşiye Katıldı Türk Sineması`nın Birbirine En Çok Yakışan 9 Çifti İstanbul Film Festivali`nde Artık Belgeseller de Yarışacak Osmanlı`yı Böyle Görmediniz Yılın Son Film Randevusu 5- 11 Aralık`ta 100 İllüstrasyonla Türk Sinemasının 100. Yılı Sergisi Yarın Açılıyor Amatör Sinemacılara Ücretsiz Eğitim Woody Allen, Yeni Filmi İçin Sony Pictures Classics`le Anlaştı Ünlü Yönetmen Mike Nichols Hayatını Kaybetti 1984 Yeniden Beyazperdeye Uyarlanıyor 5. Malatya Uluslararası Film Festivali 21 Kasım`da Başlıyor Dikiz Aynasından Sanat: Arne Svenson

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Son Günlerin En Çok Tartışılan Konularından Nükleer Enerji Nedir ve Nasıl Elde Edilir? Sanal Gerçekliğe Çoklu Kişi Desteği Geliyor!
Bilmediğiniz Detaylarla İnternetin Arka Bahçesi: 4Chan En Kötü Muameleye Rağmen Hayatta Kalan Kahraman Köpek
UniTercih: Aşçılık Bölümü (2016) 10 Yıl Boyunca Evsizlerin Fotoğrafını Çeken Kadın Evsizler Arasında Yıllar Önce İzini Kaybettiği Babasını Buldu
Adamın Üzerine Koşan Dev Fil | Adamın Yerinde Olsanız Siz Ne Yapardınız? Sizleri Gülme Krizine Sokacak 15 Vize ve Final Capsleri