26 Ağustos 2016 Cuma 08:28
0
39596
1

14 Yaşındaki Kız Harçlıklarıyla Aldığı 1974 Model Karavanı Bakın Ne Hale Getirdi14 yaşındaki Ellie, Massachusetts’in Williamstown kasabasında yaşıyor. Ellie yaz tatilini arkadaşları gibi TV başında veya koltukta oturarak geçirmedi. Doğum gününde kendisine verilen paralarla 1974 model bir karavan aldı. Biraz araştırma yaptıktan sonra bu eski karavanı hayalindeki evine dönüştürmeyi başardı.
14 yaşındaki Ellie Yeater’ın yaz tatili çok heyecanlı geçti. Bütün yazı 1974 model karavanını dekore etmekle geçirdi. Doğum gününde kendisine verilen paralarla bu karavanı alan kız, karavanı hayalindeki eve dönüştürdü.
Karavanın içinin dekore edilmesi zaman aldı. İçindeki eşyalara 1974’ten beridir dokunulmamıştı ve iyi bir bakıma ihtiyacı vardı. Ellie yerleri kazıyarak işe başladı.
Babası ve erkek kardeşi becerikli olduğundan Ellie’ye karavanını dekore etmesi için yardım ettiler.
Karavanın zeminini kazıdıktan sonra sıra içini dekore etmeye gelmişti.
Ellie’nin karavanda yapmak istediği ilk değişiklik karavanın iç rengi oldu. Kız, ferah bir renk istediğinden tercihini mavinin bir tonu olan ‘mistik deniz’ yönünde yaptı.
Sıra duvarları boyamaya gelmişti. Ellie, şeftalimsi ve deniz mavisi renklerini seçti.
Daha sonra karavanın döşemelerine el attı. 70’lerden kalma döşemeler modern görünümlü ahşap döşemelerle değiştirildi.
Sırada karavanın içindeki ince işler vardı.Ellie’nin anneannesi karavan için perde, havlu ve yastık örtüsü yapımında kıza yardım etti.
Sadece yaz tatili süresince küçük kız eski karavanı görkemli ve sıcacık bir eve dönüştürmeyi başardı. Öncesi ve sonrası fotoğraflarına baktığımda yapılan değişikliğin farkına daha iyi vardım.14 yaşında bir kızın bu kadar yaratıcı olması gerçekten şaşırtıcı!
Ellie, karavanı dekore ederken sayısız kişiden tavsiye aldı. Şimdi ise herkesi karavanında oturmaya davet ediyor.


İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Solaryum 18 Yaş Altına Yasaklanıyor Otobüsle Bedava 40 Gün, 28 Şehir, 14 Ülke Sadece 29 Şubat`ta Doğanların Anlayabileceği 10 Durum Adriana Lima Acun Ilıcalı Hakkında İlk Kez Konuştu Yalnız Kalmak ve Kafa Dinlemek İçin Zaman Ayırmanızı Sağlayacak 10 Mantıklı Sebep Kendi Beyin Ameliyatı Sırasında Keman Çalarak Yaşama Tutunan Müzisyen Ormanların Yok Edilmesini Önlemek İçin Hazırlanan Rahatsız Edici Afişler Bizi Tanıyarak Ayak Uydursa Hayatımızı Tümden Değiştirecek 7 Şey Duygusal Anlamda Güçlü İnsanların Asla Yapmayacağı 15 Şey Davutoğlu: `1 Ocak 2015 İtibariyle 28 yaşından Gün Alanlara Bedelli Askerlik İmkanı Getiriliyor` THY`den Erasmus İndirimi Anayasanın Bizi İlgilendirmediğini Kanıtlayan 10 Sebep Beş Yaşında Cinsiyet Değiştirdi 5. Geleneksel Trakya Turizm Paneli Yapıldı

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Black Mirror’ın 3. Sezonunda Oynayacak İlk İsimler Belli Oldu Bakar Bakmaz Gerilim Yaşatan 23 Fotoğraf
Hollanda Olmasaydı Dünyada Eksik Kalacak 14 Şey Yaşamayı Sevin: İşte Hayata Abayı Yakmış Olarak Yaşamanızı Sağlayacak 4 Basit Yöntem
Microdia'dan 512 GB Kapasiteli microSD Öğrenci Eğitimde Mobil Teknoloji İstiyor
iPhone 6 Almak İçin Ne Kadar Çalışmalıyız? LYS'de Tercih Süresi Uzatıldı mı?