03 Ekim 2016 Pazartesi 06:47
0
10192
1

19 Yaşındaki Oğlunu Trafik Kazasında Kaybeden Anne Radyoda Söylenenleri Duyunca Gözyaşlarını Tutamadı


Nesnwer'in haberine göre; Avustralyalı Michelle’in başına her ebeveynin kabusu olan bir şey geldi.19 yaşındaki oğlu Blaine’i trafik kazasında kaybetti.Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. Michelle oğlunun yasını bile doğru düzgün tutamadı.Üç çocuk annesi kadın geçimlerini sağlamak için trajik olay sonrası bile çalışmak zorundaydı. Bir yandan aileyi geçindirmek bir yandan da ev kredisini ödemek zorundaydı.Michelle’in kızı Crystal annesinin ne kadar zorlandığını görüyordu ve yerel radyo istasyonuna durumu anlattı. Michelle’in hikâyesini duyan radyocular bir şeyler yapmaya karar verdiler.Michelle’in çocukları annelerine spaya gittiklerini söyleyerek arabaya bindirdiler. Michelle’in az sonra radyoda söylenecek olanlardan haberi yoktu.Duygu yüklü o üç dakikada neler söylendiğini öğrenince gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız.
Radyo spikeri kadın araçtayken evin 6 aylık kredisini ödeyeceklerini söyledi. Böylelikle anne maaşını sadece ev giderleri için harcayacaktı.Radyocuların muhteşem iyiliği sonrası anne ev kredisini nasıl ödeyeceğini düşünüp durmak zorunda kalmayacaktı. Evet, oğlunun yerini hiçbir şey alamazdı. Ancak gözü yaşlı anne en azından oğlunun yasını geçim derdi olmadan tutabilecekti.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Bizi Tanıyarak Ayak Uydursa Hayatımızı Tümden Değiştirecek 7 Şey Sadece 29 Şubat`ta Doğanların Anlayabileceği 10 Durum Duygusal Anlamda Güçlü İnsanların Asla Yapmayacağı 15 Şey Otobüsle Bedava 40 Gün, 28 Şehir, 14 Ülke Adriana Lima Acun Ilıcalı Hakkında İlk Kez Konuştu 5. Geleneksel Trakya Turizm Paneli Yapıldı THY`den Erasmus İndirimi Anayasanın Bizi İlgilendirmediğini Kanıtlayan 10 Sebep Ormanların Yok Edilmesini Önlemek İçin Hazırlanan Rahatsız Edici Afişler Kendi Beyin Ameliyatı Sırasında Keman Çalarak Yaşama Tutunan Müzisyen Solaryum 18 Yaş Altına Yasaklanıyor Yalnız Kalmak ve Kafa Dinlemek İçin Zaman Ayırmanızı Sağlayacak 10 Mantıklı Sebep Davutoğlu: `1 Ocak 2015 İtibariyle 28 yaşından Gün Alanlara Bedelli Askerlik İmkanı Getiriliyor` Beş Yaşında Cinsiyet Değiştirdi

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Ayrılık Sonrası İzlenildiğinde İyi Gelecek 16 Film Beyaz Tenli Olmanın En Kötü 10 Yanı
Yeni Mezunlar İçin İşe Alınma Rehberi İşte Babalar ve Küçük Kızları Arasındaki Aşkı Anlatan Sevimli İllustrasyonlar
Akrobasi Helikopteri ve Yarış Aracının Birbirlerine Meydan Okuması 59 Yaşında Bir Model: Yasmina Rossi
İstanbul'da Öğrenci Olmanın Eksileri Fotoğrafçıların 35 mm Filmleri Yutması Sonucu Ortaya Çıkan Fotoğraflar