22 Kasım 2014 Cumartesi 01:52
0
2372
1

1984 Yeniden Beyazperdeye Uyarlanıyor

Yeni 1984 uyarlamasının kamera arkasına Paul Greengrass geçecek!

George Orwell`ın ölümsüz distopyasından beyazperdeye uyarlanan 1984 filmi, Michael Radford tarafından beyazperdeye uyarlanmış ve büyük oranda orijinaline sadık uyarlamalar arasında yerini almayı başarmıştı.

Son olarak Kaptan Phillips ile salonlarımızı ziyaret eden ve şu sıralar yeni Bourne filmi için kolları sıvayan Paul Greengrass, yeni 1984 uyarlaması için düşünülen ilk isim oldu. Henüz projede yer alacak başka hiç bir isim açıklanmamış olsa da, yapımcılar yeni 1984 filminin bir yeniden çevrim değil, Orwell`ın eserini kaynak alacak yeni bir uyarlama olarak nitelendireceklerini belirtti!

Bakalım Greengrass`ın versiyonu, Radford`un etkileyici uyarlamasının başarısını yakalayabilecek mi? Bu sorunun cevabını alabilmek için bir süre daha beklememiz gerekecek!

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Miyazaki ve Takahata !f İstanbul`da Bir Arada Otobüsle Bedava 40 Gün, 28 Şehir, 14 Ülke Osmanlı`yı Böyle Görmediniz J.R.R. Tolkien Hakkındaki 10 Enteresan Gerçek Sabitfikir 2014`ün Öne Çıkan 50 Romanını Seçti Jack Reacher 2 Filmi'nin Vizyon Tarihi Belli Oldu! Masumiyet Müzesi Türkiye’de ilk kez !f İstanbul’da! 20. Yüzyılın Okunması Gereken 50 Romanı Hayatımızı Değiştiren Kitaplar Alice Harikalar Diyarında Hakkında İlginç 10 Kısa Bilgi Harry Potter Serisinden Yaşama Dair 23 Bilge Söz Grinin 50 Tonu`na Damga Vuran Türkçe Şarkı! İstanbul Film Festivali`nde Artık Belgeseller de Yarışacak Ercan ve Nazan Kesal, Karabük Üniversitesi’nde Söyleşiye Katıldı

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Sadece Gözlük Takan İnsanların Anlayabileceği Durumlar City Çıldırdı: 400 Milyon Euro
UniTercih: Dijital Oyun Tasarımı Bölümü (2016) Deadpool'dan Yepyeni Bir Poster Geldi!
Apple’ın Yeni SD Kart Okuyucusu Türkiye'de Satışa Sunuldu! Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda Mezuniyet Sevinci
Grinin Elli Tonu 50`inci Oldu! Üniversite Öğrencileri Ev Depolaması