01 Kasım 2016 Salı 12:45
0
19396
1

2 Ay Sonra Yapılan DNA Testiyle Herkesi Şok Eden Bebek!


Newsner'de yer alan habere göre; Rich Cushworth ve Mercy Casa Alles, Teksas’taki okullarında tanıştılar ve kısa süre içinde birbirlerine aşık oldular. Evlendikten bir süre sonra Mercy hamile olduğunu öğrendi. Mercy’nin geçici oturma izni sonlanınca, memleketi El Salvador’a geri dönmek zorunda kaldı ve çocuğunu burada dünyaya getirdi.Rich ise bu süreçte ABD’deydi ve bir an önce çocuğuna kavuşmak istiyordu. Ancak doğum sonrasına çok ilginç bir şey gerçekleşti.Mercy, oğlu Jacob’u dünyaya getirdikten sonra, bebeğini kucağına alması için Jacob’u yanına getirdiler. Ancak Mercy hemen onun kendi çocuğu olmadığını anladı.Mercy, WFAA News’e “Kucağıma aldığımda ‘Bu benim çocuğum değil’ dedim” diye konuştu.Mercy’nin annelik iç güdüsü, kucağındaki çocuğunun kendisine ait olmadığını söylüyordu.Ancak oradakileri nasıl ikna edebilirdi ki? Hemşireler muhtemelen onun deli olduğunu düşünecekti. Mercy, daha sonra çocuğunu evine getirdi.Ancak Mercy düşünmeden edemiyordu. El Salvador’da dünyaya getirip ABD’ye götürdüğü çocuğu hastanede karışmış olamaz mıydı?Birkaç ay sonra Mercy DNA testi yaptırdı.Jacob’ın Rich ve Mercy’nin oğlu olmadığı anlaşıldı. İçten içe gerçeği hissetse de Mercy çocuğunun kendi çocuğu olmadığını kabul etmekte zorlandı. Biyolojik çocukları olmasa da Rich ve Mercy çocuklarına çok alışmışlardı.Ancak hala cevaplanamayan bir soru vardı. Biyolojik çocukları şu an neredeydi?


2015 yılında Mercy, El Salvador’da Jacob ismini verdikleri oğlunu dünyaya getirdi.Çocuğunu kucağına aldıktan hemen sonra ise bir şeylerin ters gittiğini sezdi.Hemşirelerin kucağına verdiği bebek, Mercy’nin dünyaya getirdiği bebeğe benzemiyordu.
Mercy kısa süre içinde ‘sözde oğlu’ ile Teksas’taki eşi Rich’in yanına gidecekti.Mercy ve Rich, çocuklarına gözleri gibi baktılar ve onu dünyadaki her şeyden çok sevdiler.Mercy içindeki şüpheyi yok etmek için DNA testi yaptırmaya karar verdi. Test sonuçlarına göre, Jacob onların biyolojik çocuğu değildi.
İşte o zaman Rich ve Mercy çifti, Jacob’ın El Salvador’daki hastanede karıştırıldığını keşfetti.Hemen hastaneyle iletişime geçtiler ve kısa süre içinde Moses ismi verilen biyolojik oğullarını buldular. Ancak hükümet, çocuğun El Salvador’dan ABD’ye götürülmesi için gerekli vize iznini vermedi.Bu da Moses’ı eve götürmek için uğraşacakları zorlu sürecin başlangıcı oldu.Çift uzun süre uğraştıktan sonra mutlu sona ulaştı. Jacob biyolojik ailesine, Moses ile kendilerine verildi.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Beş Yaşında Cinsiyet Değiştirdi 5. Geleneksel Trakya Turizm Paneli Yapıldı Sadece 29 Şubat`ta Doğanların Anlayabileceği 10 Durum THY`den Erasmus İndirimi Otobüsle Bedava 40 Gün, 28 Şehir, 14 Ülke Solaryum 18 Yaş Altına Yasaklanıyor Yalnız Kalmak ve Kafa Dinlemek İçin Zaman Ayırmanızı Sağlayacak 10 Mantıklı Sebep Duygusal Anlamda Güçlü İnsanların Asla Yapmayacağı 15 Şey Bizi Tanıyarak Ayak Uydursa Hayatımızı Tümden Değiştirecek 7 Şey Kendi Beyin Ameliyatı Sırasında Keman Çalarak Yaşama Tutunan Müzisyen Davutoğlu: `1 Ocak 2015 İtibariyle 28 yaşından Gün Alanlara Bedelli Askerlik İmkanı Getiriliyor` Anayasanın Bizi İlgilendirmediğini Kanıtlayan 10 Sebep Ormanların Yok Edilmesini Önlemek İçin Hazırlanan Rahatsız Edici Afişler Adriana Lima Acun Ilıcalı Hakkında İlk Kez Konuştu

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Tamamen Mantık Dışı 25 Fotoğraf 888 Bin 246 Gelincikten Oluşan 'Kırmızı Deniz'
320 Km Hızla Kazanın Böylesi Çözülmesi Zor Dünyanın En Eski Şifreli Mesajı
Oak Adasının Laneti Ahşap Gökdelen İnşa Etme Kararı Alındı
Sınav Öncesi Dönemde Nasıl Beslenmeli Morali Bozuk Bir Kadına Asla Söylememeniz Gereken 12 Şey