13 Eylül 2015 04:55
0
3947
1

54 Tane Pervaneyi Sandalyeye Bağlayarak Kendi Helikopterini Kendisi Yapan ve Bunu Uçuran İngiliz


Sizin de uçma hayaliniz var mı bilmiyoruz, ancak bir kontrol edici devre ve 54 tane pervaneyle bu uçan makinayı yapan bu adam hayalini sizden bir adım öteye götürmüş anlaşılan.

Yaptığı uçan aracın adını arı kümesi koymuş. Bizim görüşümüze göre yaptığı makinanın biraz daha geliştirilmesi gerekse de kendisini aklına koyduğu şeyi geliştirdiği ve hayallerine engel koymadığı için tebrik ediyoruz.

Bir süredir başka yazılarımızda da değindiğimiz gibi Dron (uzaktan kumandalı uçak) teknolojisi son yıllarda oldukça gelişti. Hatta insanların binebildiği bir taşıtın yapılması an meselesi. Bu adamın kendi evinde yaptığı 54 pervaneli bu uçan iskemle de bunu gösteriyor.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Taşımacı Robotlar Geliyor! Görme Engelli Anne Adayı, 3D Baskılı Ultrason ile Bebeğine Dokundu Şimdiye Kadar Uzaya Gönderilmiş En İlginç 100 Şey Drone Projesi İçin Fon Desteği Toplayan Torquing Group'tan Haber Alınamıyor Sokak Köpeğinin Bir Günü 2 Yıl Önce Uzayda Kaybolan GoPro'nun İçinden Bakın Nasıl Bir Video Çıktı! Okyanusun Dibindeki Kameraya Yakalanan Gizemli Yaratık! Günlük Sabah Rutinini Bir Düzenek ile Otomatik Hale Getiren Adam İnsana ''Uzaylılar Gerçekmiş!'' Dedirten 12 Olay Hayaldi Gerçek Oldu: İşte Karşınızda Uçan Kaykay Yetenek Patlaması: Seri Halde Korna Nasıl Çalınır? Björk'ün Drone Yardımıyla Volkanik Mağara İçinde Çektiği Yeni Müzik Videosu Bilgisayarı 3 Saniye İçerisinde Öldüren USB Yenilebilir Jelatinsi Yapısıyla Bu Fütürist Su Şişesi Sizi Şaşkına Çevirecek

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Fotoğraflarla Türkiye'de 80'ler ve 90'lar Nostaljisi iOS 10'un 10 Gizliği Özelliği
Açık Liseye Kayıtlar Uzatıldı! Beyaz Perdeden Sahneye – Müzikaller ve Film Müzikleri Konseri
Kız Arkadaşına `Birlikte Yaşama` Teklifi Yapan Down Sendromlu Adamın Duygu Yüklü Dakikaları Mahkemede Çiftçinin Savunması Sonrası Hakim Kahkaha Attı!
5 Adımda Youtube`dan Para Kazanmak UniTercih: Mekatronik Mühendisliği Bölümü (2016)