30 Ağustos 2016 Salı 10:35
0
4998
1

62 Yıllık Evliliklerinin Ardından Yaşlı Çift Ayrı Yaşamaya Zorlandı


83 yaşındaki Wolf Gottschalk ve 81 yaşındaki eşi Anita 62 yıldır evliler. Hayatları boyunca beraber yaşadılar.Altı ay önce ise beraber kaldıkları huzurevi tarafından farklı yerlerde kalmaya zorlandılar.Gottschalk çifti Alman asıllı. 1954 yılında Kanada’da dünya evine giren çift hayatlarını burada sürdürmeye karar verdiler.62 yıllık evlilik hayatları boyunca çift beraber yaşadı. Huzurevi tarafından farklı şubelere yollanmaları nedeniyle sekiz aydır birbirlerinden ayrılar.
Torunlarının anlattıklarına göre yaşlı çift bunalıma girmiş.Torunları Ashley, Mail Online’a “Babaannem kalp cihazı sayesinde yaşıyor. Yaşadığı stres ise bizi korkutuyor” dedi.Yine torunlarının aktardığına göre Wolf ve Anita artık ne zaman birbirlerini görseler ağlamaya başlıyorlarmış.Ashley, “Babaannem dedeme artık iyi geceler öpücüğü bile veremiyor. Dedem de onu her gördüğünce ‘Minik Farem’ diyor.
Giderek yaşlanmaları ve sağlıklarının çok da iyi olmamaları nedeniyle Wolf ve Anita’nın beraber geçirebileceği sadece sayılı gün var. Torunları ise onların son günlerini beraber geçirmesini istiyor.Wolf ve Anita’nın kaldığı huzurevlerinin sahibi olan Fraser Health adlı devlete bağlı sağlık kurumu, yaşlı çiftin yeniden beraber yaşayabilmesi için internette oluşan baskı nedeniyle elinden geleni yapıyor.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Kızının Saçını Yapamadığı İçin Üzülüp Eğitim Alan Yalnız Babanın Gülümseten Hikayesi Kızlar Bir Araya Geldiğinde Konuşulan 3 Önemli Şey Üniformaların Ardına Saklanan Hayatlar Şanslı Ama Bir O Kadar da Azimli: Arthur Bir Kadınla Evlenmeden Önce, Onunla Mutlaka Seyahate Çıkmanız Gerektiğinin Kanıtı 5 Önemli Detay Osmanlılar Hakkında Az Bilinen 7 Şey Kız Arkadaşından Uçakta Ayrılan Genç Twitter'da Rezil Oldu Yalan Söylendiğini Fark Etmenin 10 Yolu Kadın - Erkek Eşitliği Hakkında 9 Özlü Söz Hafif Rüzgarda Bile Üşüyen Kadınlardan Değilseniz Anlayamayacağınız 26 Durum 10 Yıl Sonra Kesinlikle Pişman Olacağınız 9 Hayat Seçimi Erkeklerin Yapıp Kadınların Yapamayacağı 12 Şey 6 Adımda Kış Mevsiminde Aşk Kadınları Çileden Çıkartan 7 Kklasik Erkek Davranışı

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Erkeklerden Hemcinslerine İlişkiler Hakkında 14 Altın Tavsiye 60 Saniyede Sinemada İzlediğimiz Birbirinden Sert Tokat Sahneleri
Pika Hastası Minik Kız, Eline Geçirdiği Her Şeyi Yemeye Çalışıyor ​Yurt Dışına Sınavsız Geçiş Yapmak İster Misiniz?
Dil Eğitimini Neden Malta`da Almalıyız? Erkeklere İlham Kaynağı Olacak 8 Muhteşem Evlilik Teklifi
Felçli Hastalar Beyin Dalgalarıyla Senfoni Besteledi İşte Su Geçirmez Ayakkabı Yapımı!