11 Haziran 2015 Perşembe 03:07
0
979
1

74STUDIO Yaratıcı Ekip Arıyor

ISTANBUL’74 bünyesinde bulunan ‘74STUDIO için Art Direktör, Jr Art Direktör ve Grafiker aranıyor. En az 2 yıl ajans tecrübesi olan, Photoshop, Illustrator, Indesign programlarına hakim, yerli ve yabancı markalarla çalışmış, iyi derecede İngilizce bilen, baskı teknikleri, baskı öncesi ve hazırlık konularında tecrübeli, yaratıcı, sorumluluk sahibi ekip arkadaşlar info@74studio.com.tr mail adresine CV’lerini atabilir.

Videographer

Kısa film, video, çekim konularında deneyim sahibi, konusuyla ilgili teknik ve teknolojik bilgilere ve programlara hakim, profesyonel fotoğraf çekimi deneyimi ve bilgisi olan, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek ve sorumluluklarının takibini yapabilecek bir ekip arkadaşı arıyoruz.

Metin Yazarı

En az 2 yıl ajans tecrübesi olan, iyi derecede İngilizce bilen, yerli ve yabancı markalar için yazarlık yapmış, yaratıcı, moda, sanat ve kültüre ilgisi olan, güncel yabancı haberlerine hakim olan, ekip çalışmalarında uyumlu, fikrine ve metnine güvenen bir ekip arkadaşı arıyoruz.

Aradığımız kişi olduğunu düşünen herkesin CV ve portfolyosunu info@74studio.com.tr adresine bekliyoruz.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Türkiye`nin En İyi Hukuk Fakülteleri - 2014 Her Üniversite Kampüsüne Bir Cami Geliyor Konusu Üniversite Olan Sinema Filmleri YÖK`te `Mobbing` Birimi Denizli`ye İkinci Üniversite Gerekiyor` Üniversite Yönetimi Tiziano’nun Tablosunu Açık Saçık Buldu: `Sansür Mansür Bir Şey Yapın` Türkiye`nin Miami`deki Gururu: Okan International University Kıbrıs`ta Üniversite Okumak Boğaziçi Üniversitesi`nden Dünyada Bir İlk: Rüzgâr Kaynağından Enerji Sağlamak Ankara Üniversitesi`nde Gerilim: Eğitime Ara Verildi Boğaziçi Üniversitesi Snapchat` te Okan Üniversitesi Türk Bayrağını ABD`de Dalgalandıryor İKÇÜ Yaza Yüksek Sadakat ile Giriyor Google`dan Apple`a Rakip Fütüristik Kampüs Projesi

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

UniTercih: Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü (2016) iPhone 6S Tanıtım Tarihi ve Netleşen Bilgiler
Akrep ve Yelkovan Neden Sağa Döner? İşte Sebebi 1960`lı Yıllarda Liseli Hippi Kızlarının İlginç Tarzı Olduğunu Gösteren 16 Fotoğraf
5000 Pet Şişeyle Yapılan Tekne Son Dakika: Savcı Kiraz Hayatını Kaybetti
Pedalları Çevirdikçe Çamaşırları Yıkayan Akıllı İcat Allianz Gençler Müzik Kampı Başvuruları Başlıyor