07 Aralık 2014 05:45
0
3061
1

Adriana Lima Acun Ilıcalı Hakkında İlk Kez Konuştu

Hürriyet Gazetesi`nden Sibel Arna, bu yıl ilk kez Londra`da düzenlenen Victoria’s Secret defilesinin kulisine girdi ve izlenimlerini yazdı. Defile öncesi hazırlıkları ve sahne şovlarının ayrıntılarını aktaran Sibel Arna, son günlerin en çok konuşulan haberini de Adriana Lima`ya sordu. İşte görüşmenin detayları...

Acun Ilıcalı’nın Adriana Lima’yla aşkı son bir haftanın en çok konuşulan haberiydi. Ilıcalı sessizliğini korurken Adriana’yı kuliste kıstırıyorum..

Bu Lima’yla üçüncü karşılaşmamız. İki yıl arayla İstanbul’da röportaj yapmıştık. Hatta son gelişinde onu havaalanında karşıladık, helikopterle İstanbul semalarında dolaşırken konuştuk. Beni Victoria’s Secret’ın kulisinde görünce çok şaşırdı “Seni hatırlıyorum” dedi hemen.

Saçları maşayla dalgalandırılıyordu, sorularımı sormak için hemen yanına iliştim. Önce günün anlam ve ehemmiyetine ilişkin duygularını aldım: “Victoria’s Secret Fashion Show benim için ve tüm dünya için en önemli moda olayı. Yeni yıl duygusuyla özdeşleşti. Yakında Noel Baba’yı tahtından ederiz.”

Gergin görünüyordu, hatta üzgün... “Her sene şov öncesi biraz gergin, fazlasıyla heyecanlı oluyorum. Bu, hiç azalmıyor” dedi ama beni pek tatmin etmedi. Vücut ölçülerine göre üzerine tasarlanan 2 milyon dolarlık tasarımı gururla taşıyacağını anlattı, sonra ben fasulyenin faydalarına geldim. Yumuşak bir geçişle “Türkiye deyince aklına ne geliyor?” diye sordum.

“Türkleri çok seviyorum. İstanbul’a gelince kendimi harika hissediyorum. Brezilya ve Miami’den sonra üçüncü evim İstanbul. Enerjisine bayılıyorum” diyerek cevaplayınca pası aldım ve soruyu patlattım: “Türkiye’de yakında Acun Ilıcalı ile evleneceğiniz konuşuluyor. Gelinimiz olacak mısın?”

Başımızda dikilen üç gardiyan menajer üzerime atlıyor. “Özel hayatı hakkında konuşmuyor”, “Bu soruyu geçelim” “Evet, son sorunuzu alabilir miyiz?” bağrışmaları arasında ortaokul İngilizce dersindeki öğretmenler gibi “True or false Adriana?” (Doğru mu yanlış mı?) diye bağırıyorum.

Adriana “Ben bu gazeteciyi tanıyorum. İlk ve son kez cevap vereceğim” diyerek menajerlerini susturuyor, açıklamasını yapıyor: “Ben Acun’la birlikte değilim. Hiç çıkmadık, buluşmadık, özel hiçbir şey yaşamadım, beraber olmadım. Evlilik dedikoduları koca bir yalan, çok aptalca. Acun benim sadece arkadaşım.”

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Davutoğlu: `1 Ocak 2015 İtibariyle 28 yaşından Gün Alanlara Bedelli Askerlik İmkanı Getiriliyor` Victoria Meleklerinin Yeni Yıl Partisinden 20 Özel Kare Türkiye`nin İlk Trans Birey Defilesi Gerçekleşti Adriana Lima`ya Acun Sorulunca Bizi Tanıyarak Ayak Uydursa Hayatımızı Tümden Değiştirecek 7 Şey 5. Geleneksel Trakya Turizm Paneli Yapıldı THY`den Erasmus İndirimi Doğal Sarışınlar Hakkında Bilmeniz 19 İlginç Bilgi Solaryum 18 Yaş Altına Yasaklanıyor Anayasanın Bizi İlgilendirmediğini Kanıtlayan 10 Sebep 2015`in Sizin Yılınız Olacağını Gösteren 13 İşaret Otobüsle Bedava 40 Gün, 28 Şehir, 14 Ülke Miss Bumbum Yaşam Savaşı Vriyor Arda Turan: Benimle Evlenecek Kız...

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Özel Okula Kayıtlı Öğrenci Sayısı 1 Milyonu Aştı! Türk Oyunu Olan 1010! Dünyada 40 Milyon Kez İndirildi!
Kazma Kürekten Sanat Çıkaran Heykeltıraş Dünyanın En İyi 100 Üniversitesi Arasında, Türkiye`den Hiç Okul Yok
UniTercih: Mekatronik Mühendisliği Bölümü (2016) Yepyeni bir Merlin Filmi Geliyor!
Öğrenciye Kredi Kartı Önerisi: HSBC Advantage Campus Sadece Yağmurlu Günlerde Görülebilen 6 Sokak Sanatı Örneği