04 Aralık 2014 Perşembe 03:29
0
2964
1

Adriana Lima`ya Acun Sorulunca

Dünyaca ünlü modeller bu defile için Londra`da ilk kez podyuma çıktı. AA ekibi, mankenlerin defileye hazırlık sürecini podyum arkasında fotoğrafladı.

Dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria`s Secret`ın moda şovu bu yıl ilk kez İngiltere`nin başkenti Londra`da yapıldı. Londra`daki sergi ve fuar alanı Earl`s Court`ta düzenlenen defile bu yıl Taylor Swift, Ed Sheeran, Ariana Grande ve Hozier gibi sanatçıların şarkıları eşliğinde yapıldı. Victoria`s Secret ürünlerini sergileyen 47 modelin podyuma çıktığı defileye 3 binden fazla davetli katıldı.

AA ekibi, defile öncesinde sahne arkasına girerek, modellerin şova hazırlık sürecini fotoğrafladı. AA ekibi, 25 makyöz ve 25 saç stilistinin dünyaca ünlü defile için hazırladığı modelleri görüntüledi.Sahne arkasında AA muhabirine konuşan Adriana Lima, "Defile ilk defa Londra`da düzenleneceği için hepimiz çok heyecanlıyız. Bunun için Londra`dan daha iyi başka bir yer düşünemiyorum çünkü modanın başkentindeyiz" dedi. Türkiye hakkında konuşan Brezilyalı model, Türk mutfağını ve kültürünü çok sevdiğini dile getirdi. Lima, "Türkiye çok güzel bir ülke. Gittiğimde herkes çok sıcak karşılamıştı beni. Türkiye ikinci evlerimden birisi diyebileceğim bir yer gerçekten. Tekrar gitmeyi çok isterim" diye konuştu. Lima, Türk basınında kendisiyle ilgili yer alan iddialara ise yanıt vermeyi reddetti.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Selfie Çubuğu Artık Yasak! Miss Bumbum Yaşam Savaşı Vriyor Doğal Sarışınlar Hakkında Bilmeniz 19 İlginç Bilgi Sinem Kobal`ı Yakan Jelatinler Victoria Meleklerinin Yeni Yıl Partisinden 20 Özel Kare Angelina Jolie`nin Kayıp Fotoğrafları Bulundu! Yüzen Çiftlik Dünyanın En Uzun İnsanı Mardinli Sultan Dünyanın En Kısasıyla Elele Adriana Lima Acun Ilıcalı Hakkında İlk Kez Konuştu Hızlandırılmış Çekim Tekniğiyle Hazırlanmış Fransız Sokak Sanatçısı JR`ın 24 Saatlik İnanılmaz Çalışması Ünlü Yarışçının Bisikleti Yaşarlı Kaan’ın Oldu CERN`de Atomaltı Parçacık Keşfi Satürn`ü Cüce Bırakan Yeni Bir Gezegen Keşfedildi İstanbul Moda Akademisi'nde “Erken Kayıt Kampanyası”

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Harçlıklarını Biriktirip Hasta Çocuklar İçin Kullanan 8 Yaşındaki Kız Beyin Ameliyatı Olurken Gitar Çalan Adam
Gezi Parkı`nda Çadır Yakan Zabıtalar İçin Karar Verildi Google Glass'ın 3 Yeni Versiyonu Üzerinde Çalışılıyor
Madonna`ya Hayranlarından Kablolu Destek! Kediler Neden Yakaladıkları Böcek ve Diğer Hayvanları Getirip Salonun Ortasına Bırakır?
Engellilerin Engel Tanımadığını Gösteren Fotoğraflar ​Yapı Kredi Bankasından Eğitim Danışmanlığı