17 Kasım 2014 Pazartesi 03:58
0
1102
1

Ankara Üniversitesi`nde Gerilim: Eğitime Ara Verildi

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi`nde (DTCF) sabah çıkan olaylar nedeniyle eğitim öğretime 3 gün süreyle ara verildi.

Ankara Üniversitesi Sıhhiye kampüsündeki fakülte binasına güvenlik noktasından üzerlerini aratmadan girmeye çalışan grup ile polis ekipleri arasında gerginlik yaşandı.

Direnen öğrencileri kovalayan Çevik Kuvvet ekipleri, biber gazı sıkarak etkisiz hale getirmek istedi. Bu sırada çıkan arbede sırasında çok sayıda öğrenci gözaltına alındı.

Fakültede gerginlik sürerken Çevik Kuvvet polislerinin kontrolünde kampüs boşaltılmaya başlandı. Olaylar sebebiyle fakültede eğitime öğretime 3 gün ara verildiği öğrenildi.

CİHAN

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Yükseköğretim Kurumu`ndan Yatay Geçiş Reformu Üniversitede Bu Yıl Bütün Dersler Boş 2015 YGS`ye ve Sınavsız Geçişe Kaç Kişi Başvuru Yaptı? Ankara Üniversitesi`nin Twitter Hesabı Hacklendi Sadece Üniversiteyi Bırakıp Tekrar Sınava Hazırlananların Anlayacağı 13 Şey İstanbul Valisi Şahin: Yarın Okulları Açık Tutmaya Çalışacağız 2014 Verilerine Göre 14 Maddede Türkiye`de Genç Olmak 5. Geleneksel Trakya Turizm Paneli Yapıldı YGS Başvuruları İçin Bugün Son Gün Türkiye`nin En İyi Hukuk Fakülteleri - 2014 Mezun Olduğu Bölümden Farklı Bir Branşta Çalışanların İyi Bildiği 14 İfade Sınavları, Finalleri, Raporları Salla! İşte Sınavların Ölçemeyeceği 7 Zeka Tipi TÜBİTAK`ta Sahte Diploma Skandalı YÖK`ü Harekete Geçirdi! DGS Kontenjanlarında Şok Düşüş

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

TEGV Eğitime Elazığ'da Devam Ediyor! Katlanabilir Otel Projesi
Kariyerinizi Belirlerken Sizi Yönlendiren 7 Yaygın Fakat Yanlış Sebep Moğolistan Kadınının 100 Yıllık İnanılmaz Değişimi
İş Arkadaşlarıyla Kesinlikle Konuşulmaması Gereken 10 Konu Star Wars Lego Setleri Türkiye’de!
Dizisi Çekilebilecek Bir Arkadaş Grubuna Sahip Olduğunuzu Kanıtlayan 11 Arkadaş Tipi Osmanlı Zamanında Yaşasaydın Burcunun İsmi Ne Olurdu?