16 Kasım 2014 04:24
0
11626
1

Aşık Olduğu Adamın Kadın Olduğunu Öğrenince...

Mükemmel erkeği bulduğunu düşünen Charlotte Urie, sevgilisinin en derin sırrını öğrendiğinde şok oldu!

Birbirlerine âşık olan ve mükemmel erkeği bulduğunu düşünen Charlotte Urie, sevgilisinin en derin sırrını öğrendiğinde şok oldu Londra ’nın Camden bölgesinde yaşayan 20 yaşındaki Charlotte Urie, âşık olduğu yakışıklı sevgilisi Kieran Moloney’in aslında cinsiyet değiştirmeden önce bir kadın olduğunu öğrendiğinde kulaklarına inanamadı.

Charlotte Urie’nin, yakışıklı ve yapılı sevgilisi Kieran Moloney’in bu durumuyla ilgili hiç ipucu yakalayamaması oldukça normal çünkü kaslı ve düzgün vücudu, sportmen yapısı ve sakallarıyla Kieran’ı bir kadına benzetmek neredeyse imkânsız.

Yıllarca sır olarak sakladığı cinsiyet değişimini 2012 yılında Charlotte ile tanışana kadar saklayan 23 yaşındaki Kieran, âşık olduğu ve evlenmek istediği kadına her şeyi anlattı.

Önce şok olan Charlotte için bu durumun bir önemi yoktu ve çift şimdi evlenmeye hatta Kieran’ın en yakın arkadaşından alınacak sperm ile çocuk sahibi olmaya hazırlanıyor.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Kitap Okuyan İnsanların İdeal Bir Sevgili Olabileceğine Dair 3 Önemli İpucu Aile Bağları Güçlü Olan Bir Erkek ile Birlikte Olmanın Size Kazandıracağı 14 Önemli Şey Günlük Hayatta Elimizi Kolumuzu Bağlayan 17 Tuhaf Durum Belden Aşağısı Felç Olan Bir Adamın Sevdiği Kadına Verebileceği En Anlamlı Düğün Hediyesi Şımarık Bir Kızla Değil, Olgun Bir Kadınla Birlikte Olanların İyi Bildiği 10 Şey En İyi Arkadaşı Erkek Olan Kadınların Çok İyi Bildiği 12 Şey Güzel Kızın Yanındaki Çirkin Erkekle İlgili Söylenecek 10 Şey Erkekler Yüzünden Kadınların Yapmak Zorunda Kaldığı 8 Davranış 6 Adımda Kış Mevsiminde Aşk Bir Kadınla Evlenmeden Önce, Onunla Mutlaka Seyahate Çıkmanız Gerektiğinin Kanıtı 5 Önemli Detay 9 Ocak 2015 Burç Yorumları Kadın - Erkek Eşitliği Hakkında 9 Özlü Söz Bekar Birinin Evli Çiftle Arkadaşlık Ederken Aklından Çıkarmaması Gereken 14 Şey İlk Sevgiliden Ömür Boyu Akılda Kalacak 10 Şey

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

65. Uluslararası Film Festivali`nde 19 Film Altın Ayı İçin Yarışacak Burunsuz Doğan Bebeğin Binlerce Facebook Takipçisi Var
UniTercih: Çocuk Gelişimi Bölümü (2016) Başından Kalkamayacağınız Bir Strateji Oyunu: Plague Inc.
Nikon, Yeni Amiral Gemisi Fotoğraf Makinesi D5'i Duyurdu! Sadece İşçi Çocuğu Olanların Anlayabileceği 19 Şey
Sosyal Medyayı Sallayan Olay! (Uyarı: Renk Körü Olmak İstemeyen Bu Haberi Okumasın!) Logitech’ten Arka Aydınlatmalı Oyun Klavyesi Geldi!