01 Aralık 2014 Pazartesi 05:45
0
1016
1

Audi, Elektrikli Araçlarda Tesla`ya Rakip Olacak

Audi, Tesla’nın Model S’ine rakip olacak tamamen elektrikli bir araç ürettiğini açıkladı. Audi’nin önceki R8 e-tron modelinde bulunan teknolojiyi kullanacağı açıklanan araç bir depo şarj ile 450 kilometre gidebilecek.

Audi’nin Teknoloji Genel Müdürü Ulrich Hackenberg, Auto Express’e yaptığı açıklamada “Böyle bir aracımız şu an geliştirme aşamasında. 2017 yılında piyasaya çıkacak ama spor bir araç olmayacak. ” diye konuştu. Audi yakın zamanda A3 e-tron modeliyle hibrit araçlar satmaya başlamıştı ve teknolojiyi diğer modellere de taşımaya niyetlendiği konuşuluyordu.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Aydın'ın Efeler İlçesinde Otomobiller Kadın Ustaya Emanet Isaac Asimov`un 2014 Hayallerinin Hangileri Gerçek Oldu? ​Yerli Otomobil Nihayet Üretiliyor! Yeni BMW 7 Serisi ve Akıllı Telefonu Aratmayan Uzaktan Kumandası Bilgisayarınız Çok Isınıyor mu? 3 Adımda Isısını Düşürün Boğaziçi Üniversitesi`nden Dünyada Bir İlk: Rüzgâr Kaynağından Enerji Sağlamak Arabanın Sinyali Olur Da Bisikletin Olmaz Mı? Tarihteki İlk Trafik Lambası Doodle Oldu! iCar: Apple Araba Yapıyor İşte İlk Türk Tasarımı Mouse Binlerce Ehliyet Bu Tarihte İptal Olacak! 21 Madde ile Nikola Tesla`nın Zamanının Çok Ötesinde Bir İnsan Olduğunun Kanıtı ​Yerli Otomobilin Muhteşem Özelliklerine Hazır Mısınız? İşte Apple Otomobilin Fiyatı!

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

NASA`nın 10 Elektrik Motorlu İnsansız Hava Aracı Başarılı Bir Test Daha Geçirdi Kanadalı Beyzbol Oyuncusu Daniel Norris'in Kıskanılacak Hikayesi | Gezinio Aracılığıyla
Dağlıca'da Şehit Olan Askerlere Veda WhatsApp`ta Sinir Bozucu 7 Kusurlu Hareket
Google’ın Yeni Teknolojisi Kazaların Önüne Geçmeyi Planlıyor! İlk Kez Limon Yiyen Çocukların Tepkileri
Bedelli Askerlikte Taksitle Ödeme Olmayacak DAÜ`den Fizik Alanında Önemli Çalıştay