22 Eylül 2016 Perşembe 09:41
0
4115
1

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Burs Başvurusu

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, 1991 yılından beri çağdaş eğitim yoluyla çağdaş topluma ulaşma hedefi doğrultusunda üniversite öğrencilerine burs veriyor.


Burs Başvuru Koşulları  • TC vatandaşı olmak

  • ÇYDD şubelerinin bulunduğu illerdeki devlet üniversitelerinde ön lisans ve lisans programlarında öğrenim gören öğrenciler (uzaktan eğitim ve açıköğretim programları dışında)

  • Tüzükte belirtilen ilke ve amaçlara uygun öğrenciler. İlköğretim ve ortaöğretim bursları için derneğin sitesine gidiniz.Burs Başvuru Tarihi ve Yeri  • 20 Eylül 2016 – 10 Ekim 2016

  • Başvurular öğrencinin öğrenim gördüğü üniversitelerin bulunduğu il ve ilçelerdeki ÇYDD şubelerine yapılır.
Başvuru yapılabilecek şubeler için TIKLAYINIZ


İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

​KYK Yurt Başvuru Sonuçları Türk Eğitim Vakfı`ndan 78 Öğrenciye Yurt Dışı Bursu 1884 Vakfı Burs Başvuruları Devam Ediyor Üniversitelilere 12 Bin Lira Karşılıksız Burs ​Devlet Yurdu Mu, Özel Yurt Mu, Yarı Özel Yurt Mu? KYK'dan Burs/Kredi Açıklaması Türkiye Çevre Koruma Vakfı (TÜÇEV) Bursu Öğrenci Yok Ama 240 Akademisyen Çalışıyor Matematik Dehası Ama Parası Yok! Lise Öğrencilerine Okula Devam Etsinler Diye Aylık 172 TL Destek! KYK 3 Aylık Toplu Ödeme Yapacak mı? Üniversite Öğrencilerine Burs Veren Kurum ve Kuruluşlar Dikey Geçiş Tercihlerinde Dikkat! ​İstanbul’da Burs Veren Vakıflar (120 - 160)

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Bu Hafta 6 Film Vizyonda (20 Mart 2015) iOS 8.3 Beta 4 Yayınlandı
Görme Engellilerin Trafik Lambalarını Algılamasını Sağlayan Uygulama Tissot PR 516’nın Yeni Versiyonu PRS 516’yı Tanıttı
Yaprağa Benzeyen Hayvan Bulundu! Adeta Sanat Eserine Dönüşen 10 Kahve Bardağı
Şehir Sakinlerini Okumaya Teşvik Etmek İçin Başlatılmış Harika Uygulama Türkiye’den İç Serinleten 8 Kış Rotası