Çok Ama Çok İşinize Yarayacak Yiyecek Hazırlama Teknikleri

1. Boş ketçap veya mayonez şişelerini krep yapmak için kullanabilirsiniz.Boş ketçap veya mayonez şişelerini krep yapmak için kullanabilirsiniz.2. Buzdolabından çıkardığınız tereyağını sıcak bir bardağın içine koyarak yumuşatabilirsiniz.Buzdolabından çıkardığınız tereyağını sıcak bir bardağın içine koyarak yumuşatabilirsiniz.


3. Muzları alt tarafındaki siyah noktadan sıkarak daha kolay soyabilirsiniz.Muzları alt tarafındaki siyah noktadan sıkarak daha kolay soyabilirsiniz.4. Kahveyi buzdolabı kaplarında dondurup sonra sütün içine atarak kullanabilirsiniz.Kahveyi buzdolabı kaplarında dondurup sonra sütün içine atarak kullanabilirsiniz.5. Elma doğrayıcı patates doğramak için de kullanılabilir.Elma doğrayıcı patates doğramak için de kullanılabilir.6. Bisküvi kaplarının bir bölümüne süt koyup bisküvileri süte batırabilirsiniz.Bisküvi kaplarının bir bölümüne süt koyup bisküvileri süte batırabilirsiniz.7. Dolmalık biberleri temizlemenin kolay yolu.Dolmalık biberleri temizlemenin kolay yolu.8. Tepsiye iki tane pizza sığdırmak için ters koyabilirsiniz.Tepsiye iki tane pizza sığdırmak için ters koyabilirsiniz.9. Karpuzun içinde içecek hazırlama yöntemi.Karpuzun içinde içecek hazırlama yöntemi.10. Birden çok çeri domatesini bu şekilde aynı anda doğrayabilirsiniz.Birden çok çeri domatesini bu şekilde aynı anda doğrayabilirsiniz.11. Mandalinaların bir tarafına boydan boya çizik atıp yelpaze gibi açarak soyabilirsiniz.Mandalinaların bir tarafına boydan boya çizik atıp yelpaze gibi açarak soyabilirsiniz.12. Mangoları kabuğundan ayırmanın pratik yolu.Mangoları kabuğundan ayırmanın pratik yolu.13. Doğranmış sebzeleri kilitli poşetlerde buzdolabında saklayabilirsiniz.Doğranmış sebzeleri kilitli poşetlerde buzdolabında saklayabilirsiniz.14. Yeşilliklerin bulunduğu kabın içine bir parça peçete koyarsanız dayanma süreleri artar.Yeşilliklerin bulunduğu kabın içine bir parça peçete koyarsanız dayanma süreleri artar.15. Yağlı kek kalıplarında kalan yağı içine pirinç koyarak alabilirsiniz.Yağlı kek kalıplarında kalan yağı içine pirinç koyarak alabilirsiniz.16. Yumurta sarılarını şişeyle sıkıştırıp kolayca alabilirsiniz.Yumurta sarılarını şişeyle sıkıştırıp kolayca alabilirsiniz.17. Kivileri kabuklarından ayırmanın kolay yolu.Kivileri kabuklarından ayırmanın kolay yolu.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Bizi Tanıyarak Ayak Uydursa Hayatımızı Tümden Değiştirecek 7 Şey UNESCO Dünya Mirası Listesi`nde Yer Almasına Rağmen Pek Bilinmeyen 15 Büyüleyici Mekan Kaybetmeye Doyamayacağınız Oyun: This War of Mine Anayasanın Bizi İlgilendirmediğini Kanıtlayan 10 Sebep Bir Daha Yapmam Deyip İlk Fırsatta Yapacağınız 13 Şey Medcezir Dizisindeki Hata İzleyenleri Şaşırttı! Ormanların Yok Edilmesini Önlemek İçin Hazırlanan Rahatsız Edici Afişler Otobüsle Bedava 40 Gün, 28 Şehir, 14 Ülke Sosyal Medyada Beşiktaş Liverpool Eşleşmesi Türkiye`nin İlk Trans Birey Defilesi Gerçekleşti Günde 1 Dolara Yaşamak Ünlülerin İsimleriyle Yapılmış 33 Tipografik Çalışma 9 Ocak 2015 Burç Yorumları Hayvanların İnsanları Kullandığında Neler Olacağını Gösteren 8 Harika Çizim

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

1988 Doğumluların Hayat Yolunda Yaşadığı 9 Zorluk Dünyada En Çok Selfie Çekilmiş 10 Mekan!
Mimar Sinan'ın Mucizeleri Mobil Sektörün Geleceğini Belirleyecek En Önemli Araştırma
BET Ödülleri Sahiplerine Kavuştu Dünyanın En Garip Ormanı: S Şekilli 400 Çam Ağacı
iPad Pro'nun Türkiye Fiyatı Açıklandı! TEDMEM Tarafından Yeni Eğitim Atlası Yayınlandı!