02 Aralık 2014 Salı 06:54
0
2065
1

Dizisi Çekilebilecek Bir Arkadaş Grubuna Sahip Olduğunuzu Kanıtlayan 11 Arkadaş Tipi

1. Yakışıklı/güzel olduğu kadar çapkın da olan, karşı cinsten anlayan arkadaş

Kendisini az çok tanıyor, karşı cinse olan tutumunu biliyor ve kıskanıyorsunuz. Kabul edin!

2. Tamam, bir Finch değil ama bilgisayardan anlayan arkadaş

Facebook hesabı çalınır, Az çok photoshop yapılır. Genel olarak her türlü oyunla alakalı bilgisi de cabası.

3. Erkek Fatma olarak da tabir edilen ağır abla

Şimdi bu tipteki arkadaşların bir kısmı gayet çekici de olsa, etrafına duvarlarını örmüş ağırlığını ortaya koymuş, delikanlılığı tartışılmayan ablalarımızdır.

4. Sürekli Star Wars/Trek gibi filmlerden alıntı yapan ``Geek.`` Bilinen arkadaş

Bakın öyle inek falan demedim, kendine has bir tarzı olan ve sadece kendinin ve türdeşlerinin anladığı bir dile sahip olan bu arkadaşımız genelde sürüsüne bereket yabancı dizi izler.

5. Fizikçi ama metafizikçi

Metafizik falan dediğime bakmayın, genelde arkadaş ortamında İlluminati geyiği yapmaktan öteye gidemez. ``Öyle deme abi! Adamlar Antik Mısır`dan bu yana metafizikle uğraşan adamları kendi bünyesine katmışlar. Büyü bile yapıyorlarmış.``

6. Modadan anlayan arkadaş (Geveze arkadaş da genelde bu sınıftadır.)

Şimdi kimse onun tarzını eleştirmiyor ama keşke tarzından ve mağazalardan biraz daha az bahsetse...

7. Herkesle iyi anlaşan sosyal arkadaş

Şimdi genel olarak tartışmalı olduğu ve iyi anlaşamadığı kimse yok. Ama şöyle söyleyeyim karşı cins mesele olunca pek de `Çapkın Arkadaş` gibi değil...

8. Zamanında kötü işler yapmış arkadaş

Arabadan teyp çalmaktan tutunda TeknoSA`dan kulaklık çalmaya her türlü pis iş bunda! Keşke o kadar da yakınınızda olmasa.

9. Herkesin her derdine koşan çok temiz kalpli ama biraz saf arkadaş

Temiz kalpli, yardımsever ama etrafında tek derdi ondan faydalanmak olan insanları da fark edemeyecek kadar saf arkadaşımız genelde kendi halinde takılır.

10. Aklı bir karış havada şaşkın arkadaş

Ah canım benim, keşke birazcık daha düşünsen bir hareketi yapmadan önce. (Bir üst madde ile karıştırılmasın, bu biraz daha saf. Biraz daha.)

11. Bilmiş ve sivri zeka arkadaş

Kimse sana bilmiyorsun demiyor abi ama bırak birkaç soru da biz çözelim ya!

12. Ve siz

Siz tam bir karışımsınız veya kendinizi böyle görüyorsunuz. Başkasının gözünde sizde bir tipleme olsanız da kendi çerçevenizden bakınca siz yapbozun eksik parçasısınız. Diziye de başrol oldunuz mu tamamdır.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

13 Adımda Oğlak Burcu Bir Sevgiliyle Yaşama Rehberi Çocuk Psikolojisine Dair Yaşanmış 10 Hikaye Bekar Birinin Evli Çiftle Arkadaşlık Ederken Aklından Çıkarmaması Gereken 14 Şey Günlük Hayatta Elimizi Kolumuzu Bağlayan 17 Tuhaf Durum Bir Kadının Sizden Hoşlandığını Anlamanın 10 Yolu Yakın Arkadaşı Nişanlanan Bir Kadının Aklından Geçen 47 Düşünce Sakallı Erkeklerin Sahip Oldukları Karizma Kadınları Daha mı Çok Etkiliyor? Çevrenizdeki İnsanların Sizden Uzaklaşmasına Neden Olan 12 Nefret Edilesi Davranış Sadece 29 Şubat`ta Doğanların Anlayabileceği 10 Durum Rus Bir Kız Arkadaş İstememek İçin 8 Sebep Erkeklerin Kesinlikle Yapmaması Gereken 9 Kusurlu Hareket Sizi Daima İleri Taşıyacak Güçlü Bir Kadınla Evlenmek İsteyenlere 8 İpucu En İyi Arkadaşı Erkek Olan Kadınların Çok İyi Bildiği 12 Şey Sadece İşçi Çocuğu Olanların Anlayabileceği 19 Şey

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

7 Garip Tarihi Fotoğrafa Göz Atalım Mı? Mutlu ve Sağlıklı Bir Yaşam İçin Hayatınızda Uygulamanız Gereken 20 Tavsiye
6 Gizemli Yapıt ve Öyküleri Geri Dönüşüm Merkezi'ne 200.000 Dolarlık Apple Bilgisayar Bırakan Kadın
Fargo Yarın İkinci Sezonu İle Dönüyor! Nejat İşler'in Sesiyle Ali İsmail'in Düşleri
Üniversite Öğrencilerine İşkur Torpili! 322 Yıl Önce Yazılan ve Yeryüzündeki Tüm Renkleri Tanımlayan 800 Sayfalık İnanılmaz Kitap