27 Kasım 2014 Perşembe 08:01
0
1142
1

Dünya, Brezilya`daki Bu Gazeteyi Konuşuyor

Brezilya`da yayımlanan Estado de Minas gazetesi, Cruzeiro ile Atletico Mineiro arasında yapılacak kupa finalini birinci sayfaya taşıdı ve diğer haberlerin başlıklarını ve içeriklerini `bla...bla...bla..." şeklinde doldurdu.

NTV Spor `un haberine göre; dünya medyasında futbol oldukça fazla yer bulsa da, Brezilya’da bir gazete bunu iyice abarttı.

Brezilya’da Estado de Minas gazetesi, kupa finalinde Cruzeiro-Atletico Mineiro maçının anonsunu spor gazetesi olmamasına rağmen ilk sayfasına taşıdı.

Minas Gerais Eyaleti’nin iki takımının Brezilya Kupası finalinde oynayacak olması bölge gazetesi Estado de Minas’a göre de diğer bütün haberleri geri planda bıraktı.

Gazete, bu karşılaşma dışında gündemdeki diğer olayların önemsiz olduğunu vurgu yaparcasına, diğer haberlerin başlıklarını ve içeriklerini bla...bla..bla.. şeklinde doldurdu.

Atletico Mineiro ile Cruzeiro arasındaki ilk maçı Atletico 2-0 kazanmıştı.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

13 Madde ile Liverpool Efsanesi: Steven Gerrard Robben`den Timsah Şakası! Emre Belözoğlu`nun Cezası Belli Oldu Hamza Hamzaoğlu Gelir, Sneijder Gider mi? Milli Maçı Türkiye`de Hiçbir TV Kanalı Naklen Yayınlayamayacak Ballon d`Or 2014`ün Sahibi Cristiano Ronaldo! Arda Turan`ın Pastası Olay Oldu! Dünya Yıldızı Türkiye Yolunda! Penaltılar Artık Maçlardan Önce Atılacak! Ronaldo`nun Oğlu Messi Hayranı Çıktı Yılın En`leri City Çıldırdı: 400 Milyon Euro Unutulmaz Teknik Direktörler Alex Jübile Maçının Kadrosunu Açıkladı

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Kısa Film: French Roast Okullarda Doğru Beslenme Yöntemleri ve Hijyen Anlatılacak
UniTercih: Bilgisayar Teknolojisi Bölümü (2016) Sadece Teknelerle Ulaşılabilen Bir Yer: “Özgürlük Koyu”
Efsaneleşen Hababam Sınıfı Sahnelerinin Kesilmemiş Hali Konusarakogren.com İle İngilizce Dersleri
UniTercih: Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü (2016) Doğru İnsanı Bulduğunuzda Başınıza Gelecek 17 Şey