21 Kasım 2014 Cuma 01:46
0
1109
1

Emrah`ın 2 Milyon 800 Bin TL`lik Acısı!

Şarkıcı Emrah, bir hamburger firması için objektif karşısına geçmiş ve `Küçük Emrah` yıllarına geri dönmüştü. `Acıların Çocuğu` Emrah`ın son reklam kampanyasından 2 milyon 800 bin TL aldığı iddia edildi.

Bir büyük fast food zincirinin ‘acılı tavuk’un reklamında oynayan Emrah , yıllar sonra ‘acıların çocuğu’ imajıyla yeniden gündeme gelmişti.

Emrah’ın ‘Benim Acım Bana Yeter’ reklamından, ilk olarak 300 bin TL aldığı yazıldı. Meğer Emrah bu parayı sadece reklamın müziği için almış.

Emrah McDonald’s firmasından ısırık reklam serisi toplamda 2 milyon 500 bin TL’ye anlaşma yapmış. Böylece ‘acıların çocuğu’ Emrah’ın cebine ‘tek ısırıkta’ 2 milyon 800 bin TL girmiş oldu.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Türkiye`nin İlk Trans Birey Defilesi Gerçekleşti Üniversitelilere Af Müjdesi Ercan ve Nazan Kesal, Karabük Üniversitesi’nde Söyleşiye Katıldı THY'nin Yeni Reklam Yıldızı: Zach King Bu Tarz Benim Paylaşılamıyor! Yalova Üniversitesi’nde Hibrit Güneş Pili Üretim Projesi Gerçekleştirilecek `Öğretmenlerin Yüzde 69`u Mesleğini Bırakmayı Düşünüyor` Osmanlı`yı Böyle Görmediniz Her Üniversite Kampüsüne Bir Cami Geliyor Yılın En`leri İstanbul`da 90 Saat Su Kesintisi! Kristal Elma Festivali 2015 THY`den Erasmus İndirimi Menemen Çömleğine Uluslararası Dokunuş

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Genç Sevgililer 1 Euro'ya Aldıkları Mağaradan Kendilerine Bu Evi Yaptı! Volkswagen'in Hippi Karavanı Geri Dönüyor!
İTÜ GVO Beylerbeyi Ortaokulu Öğrencisi “İlaç Saati Hatırlatma Cihazı” İcat Etti Bor Atıklarındaki Gizli Servet "Rubidyum ve Sezyum"
14 Yaşındaki Çocuğun Piyano Başındaki İnanılmaz Enerjisi The Walking Dead’in Negan’ı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey
Sosyal Medyada ''Beğenilmeyi'' Arzulayan İnsanları Konu Alan Kısa Film Diş Sağlığıyla İlgili Doğru Bilinen 10 Yanlış