03 Mayıs 2015 04:36
0
1157
1

Günlük Burç Yorumları: 3 Mayıs 2015

Ayşegül Kuyumcu Türker`den 03 Mayıs 2015 burç yorumları...

KOÇ

Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay ile hayatınızda başlangıç yapmak istediğiniz bir girişim için kolları sıvayabilirsiniz.

BOĞA

Bilinçaltınızda bırakmanız gereken şeylerin farkındalığının arttığı ve sizi bitişler sayesinde başlangıçlara yönlendiren bir yeni ay olabilir.

İKİZLER

Sosyal çevrenizde bugün gerçekleşen yeniay ile birlikte bitişler başlangıçları tetikleyebilir.Ekiplerle girişilen işlerde yeni bir yol haritası çizebilirsiniz.

YENGEÇ

Kariyeriniz ile ilgili adım atmak istediğiniz bir iş için başlangıç yapma enerjisini içinizde hissedeksiniz.Bugün daha cesaretli olacaksınız.

ASLAN

İdealleriniz ve hayat amacınıza doğru planladığınız eğitim, seyahat ya da hukuki girişim için gerekli cesareti içinizde bulacaksınız.

BAŞAK

Planınızı oluşturduğunuz girişim için finansal bir destek arayışına girebilir ya da bir yatırımcıyla el sıkışabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklar değişebilir.

TERAZİ

Gerçekleşecek olan yeni ay ile ikili ilişkilerinizde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyorsunuz. İstediklerinize adım atmak için gerekli cesareti bulacaksınız.

AKREP

Gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz değişiklikleri tamamlayarak hayatınıza entegre etme zamanı. Yeni bir diyet ya da spor programına başlayabilirsiniz.

YAY

Başlamayı planladığınız yeni yaratıcı projeler için harekete geçme cesaretini içinizde hissedeceğiniz bir gün olacak. Yeni bir aşk da gündeminize girebilir.

OĞLAK

Bugün gerçekleşecek yeni ay ile aile ve ev düzeninizde değişikliklere yer açın. Yeni bir ev almaya karar vermek ya da aile düzeninizde değişiklikler olabilir.

KOVA

Hayatınızda kalemi elinize alıp yazmak; mikrofonu elinize alıp anlatmak istediğiniz ne varsa tam zamanı. Koç burcunda yeni ay size cesaret verecek.

BALIK

Bugün gerçekleşecek yeni ay ile gelirleriniz ile ilgili yeni girişimlerde bulunma düşüncenizi hayata geçirebilirsiniz. Yeni bir çözüm getirebilirsiniz.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

"Yok Artık, Böyle Cinayet Aleti mi Olur" Diyeceğiniz 7 Cinayet Aleti Gezi Parkı`nda Çadır Yakan Zabıtalar İçin Karar Verildi 4 Şubat Dünya Kanser Günü: Veriler Işığnda 8 Maddede Kanser ile Mücadele Afrika`nın Kanlı Ağacı: Pterocarpus Angolensis "Neler Oluyor, Neler" Diyeceğiniz Birbirinden Enteresan 13 Lanet Hollanda Olmasaydı Dünyada Eksik Kalacak 14 Şey 9 Ocak 2015 Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları: 4 Mayıs 2015 Cevapları Öğrenildiğinde Ufku İkiye Katlayacak 19 İlginç Soru 8 Ocak 2015 Burç Yorumları İşte Benim Stilim Yarışmasında Görgüsüzlük Kavgası 13 Ocak 2015 Burç Yorumları Sinem Kobal`ı Yakan Jelatinler Beyin Ameliyatı Olurken Gitar Çalan Adam

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Resimli Anlatım ile Araba Teknolojisinin Evrimsel Değişimi Star Wars Hayranı Çiftin Star Wars Temalı Düğünü
Kadıköy`de Gelenek Bozulmadı! Uber Yaşlı ve Engelli Seçmenleri Sandıklara Ücretsiz Taşıyacak!
Periscope Artık Türkçe Telefonunuzda Fotoğraflarınızı Düzenlemek İçin Kullanabileceğiniz 9 Muhteşem Uygulama
Bebeğin Sevimliliğine Dayanamayıp Pes Eden Köpeğin Kendini Sevdirmesi George R.R. Martin’den Üzücü Bir Açıklama Geldi!