17 Kasım 2014 Pazartesi 09:20
0
1661
1

Instagram Kullanıcılarına Müjde

Dünyanın en popüler dijital fotoğraf paylaşım ağı olan Instagram yeni güncellemesini duyurdu.Güncelleme ile birlikte kullanıcıların en çok eleştirdiği sorun olan fotoğraf paylaşımlarının düzenlenmesi yapılabiliyor. Bu özellikle birlikte yüklediğiniz bir fotoğrafın altındaki açıklamaları, hashtagleri düzenleyebilir, sonradan konum ekleyebilirsiniz. İnstagram böylece metinlerde yaşanan düzenleme eksikliğini yeni özellik sayesinde ortadan kaldırmış oluyor.

California merkezli şirketten yapılan açıklamaya göre; bu özelliğin kullanıcılar tarafından en çok talep edilen bir özellik olduğunu belirtti. İnstagram`daki bir diğer yenilik ise keşif sekmesinde gerçekleşti kullanıcılar artık Facebook ve Twitter`daki gibi takip etmek isteyebileceği kişileri öneri olarak görebilecek.

Yeni güncellemenin Instagram`ın dünya genelindeki 200 milyondan fazla kullanıcısını memnun edeceği benziyor.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

İletişim Uzmanı Pınar Pişirgen: ''Sosyal Medyayı Doğru Kullanın, Kölesi Olmayın'' Facebook`tan Fotoğraflara Otomatik Düzenleme Bir Kadının Mesajına Cevap Yazmazsanız Sizin Hakkınızda Düşüneceği 45 Saçma Şey Katıksız Birer Sosyal Medya Bağımlısı Olduğunuzu Yüzünüze Vuran 18 İşaret Facebook Hakkında Sizleri Şaşırtacak Enteresan Bilgiler Instagram, Twitter`ı Solladı! Twitter`a Otomatik Video Oynatma Özelliği Geliyor Sosyal Medyada Entelektüel Görünmek İçin 7 Altın Kural Üniversite Öğrencilerinin Tercihi WhatsApp Facebook Yine Değiştirdi! Pepsi`den Sosyal Medya Kampanyası: Pepsi ile Görelim Seni Üniversite Öğrencilerinin Sosyal Medya Tercihleri Facebook, "Harika Bir Yıldı" İçin Özür Diledi 2014 Verilerine Göre 14 Maddede Türkiye`de Genç Olmak

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Yağmur Sonrası İstanbul`da Görebileceğiniz 6 Durum İzlemeden Önce İki Kez Düşünmeniz Gereken 9 Film
Twitter Polls Özelliği Nedir? UniTercih: Almanca Öğretmenliği Bölümü (2016)
Renkli Saçlı Kızlar Hakkında Bilmeniz Gereken 13 Şey Alice Harikalar Diyarında’dan 13 Felsefi Öğe
Khan Academy Türkçe 1 Milyonuncu Derse Ulaştı Yazın Fit Kalmak İçin 10 Öneri