30 Ekim 2016 06:43
0
3021
1

İnternet Fiziksel Bir Şey Olsaydı?


İtalya'nın Campobasso eyaletinde küçük bir köy olan Civitacampomarano'un sahne olarak kullanıldığı fotoğraf serisinde internet fiziksel olarak böyle metalaştırıldı.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Selfie Çekim Yapmak, Ruhsal Bozukluğun İşareti Nissan GT-R ile 16 Yaşında Kız Tavlamak Katıksız Birer Sosyal Medya Bağımlısı Olduğunuzu Yüzünüze Vuran 18 İşaret Twitter`a Otomatik Video Oynatma Özelliği Geliyor Alkollü Şansın Zincirleme Kazası İlişkileri Güzel Yapan ve Çiftlerin Birbirine Bağlılığını Arttıran 47 İlk An Bir Kadının Mesajına Cevap Yazmazsanız Sizin Hakkınızda Düşüneceği 45 Saçma Şey Modern Hayatı Eleştiren 11 İlginç ve Cesur İllüstrasyon Twitter`da Hashtag`in Yaratıcısı: Kazara Yapılmış Bir Keşif Gözünüzü Kırpmadan Her Türlü İşinizde Kullanabileceğiniz Akıllı Telefon Sosyal Medya Olmasaydı Hayatımız Nasıl Olurdu? Twitter`da Geçtiğimiz Haftanın En Çok Güldüren 10 Görselli Paylaşımı 2015`te Hayata Yeni Bir Başlangıç Yapmak İsteyenlere 25 Gerçekçi Tavsiye Facebook Kayıp Çocukları Bulacak! Nasıl mı?

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Araştırmalara Göre Aşırı Sevinç Kalbe Zarar Verebiliyor! Üniversiteden Yeni Mezun Olanların Yaz Bittiğinde Muhtemelen Karşılaşacağı 19 Zorluk
Sosyal Medyada Entelektüel Görünmek İçin 7 Altın Kural Kaş Şekline Göre Karakter Analizin
Dylan O’Brien Little White Corvette'in Kadrosuna Katıldı! Sinemacı Mehmet Altıoklar İTÜ'de Öğrencilerle Buluştu
Araştırma Görevlileri Alan Sınavı İle Alınacak Doğanın Cilvesi İle Ortaya Çıkan Ekstrem Sporlar