12 Haziran 2015 Cuma 04:44
0
884
1

İstanbul Moda Akademisi`nde “Erken Kayıt Kampanyası”

Modaya ilgi duyan ve kariyerini moda alanında yapmak isteyenlere uluslararası standartlarda eğitim veren İstanbul Moda Akademisi’nin 2015 - 2016 eğitim dönemi kayıtları başladı.

Akademik Programlar ve Sürekli Eğitim Programları olmak üzere iki ana başlık altında toplanan İMA eğitim programları, moda tasarımının yanı sıra moda yönetiminden, merchandising ve moda satın almasına, moda fotoğrafçılığından, moda editörlüğü ve stylinge kadar uzanan geniş bir alanı kapsıyor.

Moda sektörünün ihtiyaç duyduğu güncel meslek kollarını belirleyen ve buna yönelik eğitim programları geliştiren İMA, sektörün gelişmesinde ve yeni istihdam alanlarıyla zenginleşmesinde ‘öncü rol’ oynuyor.

Eğitim programlarını sektörle ilişkilendirerek öğrencilerinin profesyonel hayat ile eğitim esnasında tanışmalarına olanak sağlarken, teorik eğitimi mesleki uygulamalarla güçlendiriyor. Eğitimlere katılan sektör profesyonelleri, yöneticileri, tasarımcılar ile öğrencilerini bir araya getirerek uygulamalı endüstri projeleri hayata geçiriyor. Bu projeler sayesinde firmaların, kurumların ve basın dünyasının söz sahibi, önde gelen isimleriyle network kurmalarını sağlıyor; profesyonel hayata diğer adaylardan önde başlamalarına olanak tanıyor.

Uluslararası standartlardaki eğitim anlayışıyla Türkiye’de moda okulu kavramının oluşmasını sağlayan İMA, aynı zamanda Türk moda sektörünün de sınırlarını genişleten bakış açısı ve projeleriyle dikkat çekiyor.

Ekim ayında başlayacak yeni eğitim döneminde Profesyonel Gelişim Programları’na erken kayıt yaptıranlara %10 indirim, 10 kişiye İstanbul Moda Haftası’nda gerçekleşecek defilelerden birine iki kişilik davetiye, 5 kişiye 12 saate kadar süren kısa eğitimlerden seçtikleri birine ücretsiz katılma imkanı sunuluyor.

1 – 31 Temmuz arasında devam edecek erken kayıt kampanyasıyla siz de hayallerinizdeki moda kariyerine bir adım önde başlayabilirsiniz.

2015 – 2016 EĞİTİM DÖNEMİ

Akademik Eğitimler
MODA TASARIMI VE TEKNOLOJİSİ LİSANS – KADIN GİYİM
MODA TASARIMI VE TEKNOLOJİSİ LİSANS – KADIN GİYİM
DERİ AYAKKABI VE AKSESUAR TASARIMI LİSANSÜSTÜ DİPLOMA
MODA TASARIMI VE YÖNETİMİ LİSANSÜSTÜ DİPLOMA
MODA TASARIMINDA KALIP VE MODEL GELİŞTİRME
KALIP VE UYGULAMA HAZIRLIK
MODA PORTFOLYOSU HAZIRLIK

Profesyonel Gelişim Programları
MODA TASARIMI DİPLOMA
MODA YÖNETİMİ
MODA PERAKENDESİNDE MERCHANDISING
MODA SATIN ALMASI
GÖRSEL MAĞAZACILIK VE VİTRİN TASARIMI
GLOBAL PAZARDA MARKALAŞMA
MODA İLETİŞİMİ VE PR
STİL DANIŞMANLIĞI
MODA GİRİŞİMCİLİĞİ
MODA FOTOĞRAFÇILIĞI
MODA EDİTÖRLÜĞÜ
STYLING
MODADA BLOG YAZARLIĞI VE SOSYAL MEDYA
MODA TASARIMINDA PHOTOSHOP VE ILLUSTRATOR
MODA İLLÜSTRASYONU
DİJİTAL BASKI TEKNİKLERİ
KOLEKSİYON PLANLAMA VE OLUŞTURMA

Kısa Eğitimler
Sektör profesyonellerinin kısa süreli eğitim ihtiyaçlarını karşılamak ve sektöre giriş yapmayı planlayan profesyonel adaylarının sektör bilgilerini güçlendirmek amacıyla açılan Kısa Eğitimler, Moda Tasarımı, Teknoloji ve Ürün Geliştirme, Moda Yönetimi, Moda İletişimi ve Medya ile Genç Yaratıcı Atölyeleri olmak üzere 5 ana kategori altında toplanmıştır ve bu kategoriler kapsamında yer alan farklı başlıklarda her ay düzenli olarak açılır.

Detaylı bilgi için; 0212 219 41 41 (1203-1216)
www.istanbulmodaakademisi.com

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Sadece Yağmurlu Günlerde Görülebilen 7 Sokak Sanatı Örneği 6 Maddede Hiç Para Harcamadan Tarzına Farklı Bir Hava Kat! Gözü Açık Gitmeyecek Kadınlar: Yeni Makyaj Modasıyla Gözleri Her Daim Açık Gibi Duran 10 Kadın iPhone Kulaklığı Hakkında Bilinmeyenler Victoria Meleklerinin Yeni Yıl Partisinden 20 Özel Kare 74STUDIO Yaratıcı Ekip Arıyor Sadece Yağmurlu Günlerde Görülebilen 6 Sokak Sanatı Örneği 21 Kare İle Kuşların Gözünden Dünyayı Görmek 70'lerin Erkek Giyim Modasını Görmezden Gelemeyeceksiniz Instagram'da 98 Bin Takipçisi Olan 3 Yaşındaki Kız İstanbul Moda Akademisi Yaz Okulu Programları Devam Ediyor Bir Bakanın Bir Daha Baktığı 20 Fotoğraf İlerleyen Yaşlarında da Tarz Olabilmiş 12 Erkek Bu Tarz Benim Diyen 13 Stil İkonu Büyükanne

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

İnsan Dışkısıyla Çalışan Otobüs `Kokmuyor` Ağaçkakan`ın Sırtında Gezintiye Çıkan Gelincik
29 Ekim Tatili 4 Gün! 3 Yaşındaki Korkusuz Kaykaycı
Ekmek Satan İki Çocuk Annesi Kazara Model Oldu Aston Martin Elektrikli Otomobilin Konsept Fotoğrafını Paylaştı!
Twitter '140 karakter'e Veda Ediyor Evde Eğitim Hizmetleri Kılavuz Kitapçığı Yayımlandı