İzlediğinizde Hayatınızı Değiştirecek 10 Film


1. FORREST GUMPBaşrollerini Tom Hanks ve Gary Sinise’in paylaştığı Forrest Gump, unutamadığımız ve üzerinden yıllar geçse de en depresif zamanlarımızda sarılmak isteyeceğimiz filmlerden bir tanesi… Forrest Gump’ın çocukluğundan, yetişkin hayatına kadar yaşadığı mucizeleri ve yaşamda elde edilen başarıları aslında kişinin kendisinin mümkün kıldığını bizlere anlatıyor Forrest Gump… İzlemeyen varsa ve kendisine umut aşılayacak bir şeyler izlemek istiyorsa mutlaka bu kült filmin play tuşuna basmalı!

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Ünlü Yönetmen Mike Nichols Hayatını Kaybetti İstanbul Film Festivali`nde Artık Belgeseller de Yarışacak Yılın Son Film Randevusu 5- 11 Aralık`ta 5. Malatya Uluslararası Film Festivali 21 Kasım`da Başlıyor 100 İllüstrasyonla Türk Sinemasının 100. Yılı Sergisi Yarın Açılıyor Türk Sineması`nın Birbirine En Çok Yakışan 9 Çifti Filmlerini Seyretmesi Sabır Gerektiren 15 Büyük Yönetmen Amatör Sinemacılara Ücretsiz Eğitim Ercan ve Nazan Kesal, Karabük Üniversitesi’nde Söyleşiye Katıldı Woody Allen, Yeni Filmi İçin Sony Pictures Classics`le Anlaştı Hollywood Yıldızlarını Kolaj ile Sürrealist Hale Getiren Sanatçının 17 İlginç Çalışması 1984 Yeniden Beyazperdeye Uyarlanıyor Osmanlı`yı Böyle Görmediniz Dikiz Aynasından Sanat: Arne Svenson

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Tarım Devrimi Öncesi Atalarımızın Daha İyi Bir Yaşamı Olduğunu Gösteren 10 Kanıt UniTercih: Coğrafya Öğretmenliği Bölümü (2016)
Bu Kız Çocuğu Tam Bir Sihir Ustası Modern Hayatı Eleştiren 11 İlginç ve Cesur İllüstrasyon
Sesten Korkar Mısınız? Korkuyorsunuz Ama Bilmiyorsunuz. Okuduğunuzda Sizi Daha İyi Bir ''İnsan'' Yapacak 10 Roman (Part 1)
Üniversite Adaylarının Dikkatine: Bu Bölümlerin Puan Türü Değişti! Bitmek Tükenmek Bilmeyen Bir Gülüşü Olan Bebek