Kaç Yaşında Olursanız Olun İzlenecek 7 Animasyon Filmi


1. Kung Fu Panda SerisiBir pandanın sadece birkaç yüz merdiven tırmanarak ülkedeki en büyük savaşçı olan "Ejderha Savaşçısı" ünvanına kavuşur. Eğitimini Usta Şifu üstlenir ve Kaplan, Turna, Engerek, Maymun ve Çekirge ile birlikte pek çok maceraya atılırlar. Bu maceralar geliştikçe panda kung fu da ustalaşır ve kendine has yöntemleri ile çok komik, eğlenceli ve bazen duygusal olabilir. Küçük pofuduk pandamız Po'nun asıl amacı kayıp olan ailesini bulmaktır.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Ercan ve Nazan Kesal, Karabük Üniversitesi’nde Söyleşiye Katıldı Amatör Sinemacılara Ücretsiz Eğitim Woody Allen, Yeni Filmi İçin Sony Pictures Classics`le Anlaştı Ünlü Yönetmen Mike Nichols Hayatını Kaybetti Filmlerini Seyretmesi Sabır Gerektiren 15 Büyük Yönetmen Osmanlı`yı Böyle Görmediniz 1984 Yeniden Beyazperdeye Uyarlanıyor Dikiz Aynasından Sanat: Arne Svenson 5. Malatya Uluslararası Film Festivali 21 Kasım`da Başlıyor İstanbul Film Festivali`nde Artık Belgeseller de Yarışacak Yılın Son Film Randevusu 5- 11 Aralık`ta Harry Potter Serisinden Yaşama Dair 23 Bilge Söz 65. Uluslararası Film Festivali`nde 19 Film Altın Ayı İçin Yarışacak Oyuncular Sendikası Ödülleri Açıklandı

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

George Orwell'in Hayvan Çiftliği Kitabından 16 Çarpıcı Alıntı Sıcak Havalarda Beslenme
Sony Kendi İşlemcisini Üretecek Okyanusun Dibindeki Kameraya Yakalanan Gizemli Yaratık!
Google.com'u Satın Alan Gence Para Ödülü Verildi! Kayahan Açar Hayatını Kaybetti
İntihar Etmek Üzere Olan Adamı İki Basit Kelime İle Atlamaktan Vazgeçiren Genç Twitter'ın Açığını Bulan İki Türk Öğrencisine CEO Jack Dorsey'den Davet!