09 Mart 2015 Pazartesi 01:31
0
1578
1

Kararsız Kaldığınız Durumlarda Sizin Adınıza Karar Veren Uygulama: ChoiceMap

Bir çoğumuz hayatımın boyunca "yanlış" kararı verdiğimizi düşündüğümüz bazı pişmanlıklar yaşarız. Böyle bir pişmanlıklardan birini yaşayan bir geliştirici bu durumdan sonra ki kararlarını bir algoritma doğrultusunda vermeye başlamış ve farklı bir şehre taşınma, evlenme gibi kararlarını kendi öncelikleri ve seçeneklerine göre belirli bir düzen içinde vermiş.

Bu şekilde verdiği kararlardan oldukça memnun kalan geliştirici daha sonra ise herkesin bu sisteme danışarak karar alabileceği ChoiceMap uygulamasını geliştirmiş. Uygulamada irili ufaklı bir çok konu yer alıyor (Kariyer,çocuğa koyulacak isim, Cep telefonu, Üniversite v.b). Kullanıcılar da konulardan birisini seçerek önce kendi seçeneklerini uygulamaya ekliyorlar.

Daha sonra ve geliştiricinin "en önemlisi" olarak belirttiği kendilerine karşı dürüst olarak hangi seçeneği ne kadar istediklerini puanlıyorlar. Seçeneklerin olumlu/olumsuz yanlarını ve kullanıcının isteğini göz önünde bulunduran uygulama ise sonuç olarak hangi seçeneklerin sizin için en uygun olma durumunu yüzdesel olarak belirtiyor.

Yalnızca iOS cihazlar için kullanılabilen bu ilginç uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Görme Engellilerin Trafik Lambalarını Algılamasını Sağlayan Uygulama Samsung, Galaxy S6 Serisindeki RAM Sorununu Doğruladı Teknoloji Dünyasında Bir İlk: Tekerlekli Sandalye Kullanıcıları İçin Egzersiz Takip Cihazı Apple Gelirlerinin Yüzde 20’sini iPhone, Yüzde 6’sını da iPad Satışından Kazanıyor 2014`ün En İyi iOS Uygulamaları Bu Batarya Bir Dakika İçerisinde Şarj Olabiliyor Bu Yılın En Popüler 11 Mobil Oyunu Samsung Tüm Galaxy S6 İddialarıyla Tek Tek Dalga Geçti Galaxy S6`nın Fiyatı Ortaya Çıktı! Bağımlılık Yapan 6 Oyun WhatsApp Artık Web`te! Akıllı Telefon Kullanıcılarının Dikkatine: Bu Uygulamayı Silin! WhatsApp`tan 24 Saat Erişim Yasağı LG G Flex2 Dünya Genelinde Satışa Sunuluyor

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Diriliş Ertuğrul Bu Akşam Başlıyor! Bir Şarkı Ancak Bu Kadar Sevimli Söylenebilirdi
8 GB RAM’li Android Telefon Çevredeki İnsanlar Tarafından Kurtarılan Kuyunun İçinde Sıkışmış Olan Yavru Fil
İngilizce Anlayıp Konuşamayanlar İçin 12 Anlaşılır Tavsiye! Erkeklerin ''Gelin'' Gittiği Topluluk: Minangkabau
Annesinin Kendisiyle İlgilenemediğini Farkeden Küçük Çocuk Annesine Harika Bir Sürpriz Yapar e-YDS İngilizce Başvuruları Yarın Başlıyor