25 Eylül 2016 09:48
0
7851
1

KYK`dan Burs/Kredi Açıklaması


Bu yıl üniversite birinci sınıf öğrencileri burs ve kredilerini ekim, kasım ve aralık aylarını da kapsayacak şekilde alacaklar.

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan Aksu, birinci sınıf öğrencilerine daha önce ocak ayı itibariyle ödeme yapıldığını, bu yıl ekim, kasım, aralık aylarının da ödemeye dahil edileceğini açıkladı.

Aksu, bu yıl 900 bin öğrencinin burs ve krediye müracaat etmesini beklediklerini, başvuraların kasım ayında sonuçlandırılacağını söyledi.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Üniversite Öğrencilerine Müjde! Bahar Döneminde Yatay Geçiş Hakkı Verilecek Türkiye Çevre Koruma Vakfı (TÜÇEV) Bursu Kadın - Erkek Eşitliği Hakkında 9 Özlü Söz En Komik Karne Günü Capsleri Üniversitede Bu Yıl Bütün Dersler Boş Son 1000 Yılın En Büyük 10 Toplumsal Değişimi Bazı İllerde Eğitime Ara Verildi Dershaneler Ne Zaman Okula Dönüşecek? UNESCO Dünya Mirası Listesi`nde Yer Almasına Rağmen Pek Bilinmeyen 15 Büyüleyici Mekan THY`den Erasmus İndirimi Soğuk Gecelerin Üniversiteli İyilik Melekleri KYK 3 Aylık Toplu Ödeme Yapacak mı? Porno Bitirme Tezine Beraat Osmanlıca Dersi Liselerde Zorunlu Oldu

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Dünyanın En Büyüleyici 6 Su Altı Oteli UniTercih: Çevre Sağlığı Bölümü (2016)
En İlginç 10 Gol Sevinci! Hamzaoğlu: "Fenerbahçe`yi Yenmek Yerine Şampiyon Olmayı Tercih Ederim"
34. İstanbul Film Festivali`nde Gönül Rahatlığıyla Bilet Alabileceğiniz 15 Film Bu Restoranda Yemek Beklerken Sıkılmak İmkansız
"Discover Samsung" Projesi İle Seçilen Üniversiteli Gençler Samsung'da İşe Başladı Öğrenciyken İzlenecek En İyi 10 Film