12 Haziran 2015 Cuma 11:08
0
881
1

Müziğini Evde Bırakmak İstemeyenlere: Philips AT10 All-In-One Müzik Sistemi

Kompakt tasarımı ile kolay taşınabilen Philips AT10 all-in-one müzik sistemi; istediğiniz her yerde istediğiniz cihaz veya depolama sürücüsündeki parçalarınızı yüksek kaliteli ses ile dinleme imkanı sunuyor.

Philips AT10 taşınabilir cihaz ve sürücülerden müzik dinleme alışkanlıklarınızı tamamen değiştirecek. Entegre FM radyosu ile her yerde müzik keyfi sunan AT10; bluetooth, SD Kart, USB veya ses giriş kablosu ile herhangi bir cihaza bağlanarak ses kalitesinden taviz vermeden uzun süre müzik dinleme imkanı veriyor.

Şarj edilebilen dahili lityum pili sayesinde 20 saat kesintisiz çalma süresi sunan ve 3W çıkış gücüne sahip AT10, parlak LED ekranı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Tüm Bluetooth cihazları destekleyen müzik sistemi ayrıca SD Kart ve USB’lerde depolanan MP3’leri de oynatabiliyor. Ses girişi sayesinde herhangi bir cihazı bağlayarak kaliteli ve yüksek ses alma imkanı sunan AT10’un üzerinde dahili FM radio da bulunuyor.

Fiyatı: 189,90 TL.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

1 Dakikadan Kısa Bir Sürede Makyajın 100 Senelik Evrimini İzleyin Bu Tarz Benim Diyen 13 Stil İkonu Büyükanne Adriana Lima`ya Acun Sorulunca Doğal Sarışınlar Hakkında Bilmeniz 19 İlginç Bilgi Son Dönemin Popüler Kültürü: Evden Kaçış Oyunları Günlük Hayatta Kullandığımız NASA İcatları Miss Bumbum Yaşam Savaşı Vriyor Zehirli Ayakkabıların Markası Belli Oldu Hafif Rüzgarda Bile Üşüyen Kadınlardan Değilseniz Anlayamayacağınız 26 Durum Bilmediğiniz Detaylarla İnternetin Arka Bahçesi: 4Chan Türkiye`nin İlk Trans Birey Defilesi Gerçekleşti Victoria Meleklerinin Yeni Yıl Partisinden 20 Özel Kare Adriana Lima Acun Ilıcalı Hakkında İlk Kez Konuştu Ucuz ve Kaliteli Giyim Markaları

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

10 Yaş Gençleşmek İçin 10 Yöntem Beynimizi Başka Bir Yere Yüklemek!
Evlat Edinilen Kız Annesinin Kendisine Dokunmasına İzin Vermiyordu! Acı Gerçek 5 Yıl Sonra Ortaya Çıktı 4. Seviyedeki Kanserini Havuç Suyu İçerek Tedavi Eden Kadının Kendi Ağzından Hikayesi
BMW`nin Akıllı Aydınlatma Sistemi Pogo ile Deli Gibi Eğlenip Finalinde 18 Kere Ters Takla Atmak
Wicked City Hayranlarına Kötü Haber! Hayatı Kolaylaştıran 14 Parlak Fikir