25 Mayıs 2015 Pazartesi 02:39
0
1104
1

Okan Üniversitesi GSF Özel Yetenek Sınavı

Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi`nin İç Mimarlık, Moda Tasarımı, Endüstri Ürünleri Tasarımı ve Sanat ve Tasarım Yönetimi bölümleri için düzenlediği özel yetenek sınavı 26 Mayıs 2015 tarihinde Tuzla Kampüsü`nde yapılacaktır. Sınavlarda başarılı olan öğrencilere %100`e kadar burs imkanı tanınmaktadır.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Örnek Proje Yapan Liselilere Okan Üniversitesi`nden Burs Okan Üniversitesi Yeni Akademik Yılda Da İddialı Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Özel Yetenek Sınavı Akdeniz İletişim ‘Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda Ödülleri Topladı UniTercih: Fotoğraf (2016) Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ne Ödül Yağdı UniTercih: Fotoğraf Bölümü (2016) Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü`nden Romeo Ve Juliet DAÜ Giriş ve Burs Sınavı İçin Başvurular Başladı UniTercih: Heykel Bölümü (2016) Bilgi Üniversitesi`nde London School of Economics Programları Tanıtım Toplantısı Fatih Üniversitesi`nden Uzaktan Eğitim Öğrenci Koçluğu Sertifikası İstanbul Bilgi Üniversitesi Tanıtım Filmi 2015 İstanbul Sinema Akademisi`nde Yaz Kursları Başlıyor

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

​Muhteşem Yüzyıl, Netflix Tarafından Satın Alındı! Okyanustaki Çöplerin Geri Dönüşümünden Plastik Yol Yapılacak
6 Adımda Beyninizi Yaşlanmaktan Koruyun Uykusu Kaçanlara Bilim Çare Buldu: 60 Saniyede Uyutacak Yöntem
Zayıflatan Çaylar UniTercih: Diş Hekimliği Bölümü (2016)
KYK Burs Başvurusu Ne Zaman Yapılacak? 2015-2016 Nehre Düşürdüğü Telefon 10 Gün Sonra Facebook'a Fotoğraf Koymaya Başladı!