Ölüme Yakın Deneyim Yaşayan İnsanlar


Quara Q&A sitesinin sorduğu "Ölüm size nasıl hissettirir?" sorusuna bir grup 'ölüme yakın deneyim' yaşayan insanın verdiği cevaplar okuyucuları şaşkına çevirdi. Kimisi ölüm hissinin güzel bir şey olduğundan bahsederken kimisi de endişe vericiliğinden bahsetti. Bir grup 'ölüme yakın deneyim' yaşayan insan "Ölüm size nasıl hissettirir?" sorusunu yanıtladı.Bazıları ölümün onlara huzur verdiğini ve ölümden korkmadıklarını açıklarken bazıları da ölümün hayal kırıklıkları yaşattığını ve birçok amaçlarını gerçekleştiremedikleri için korkuttuğunu belirtti. Cevaplar insanların ilgisini çekmiş olacak ki 980.000 görüntülenmeye ulaştı.

12

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Fikret Otyam`dan İyi, Ağabeyinden Kötü Haber Yalnız Kalmak ve Kafa Dinlemek İçin Zaman Ayırmanızı Sağlayacak 10 Mantıklı Sebep THY`den Erasmus İndirimi 2. Uluslararası Öğrenci Festivali’nin Hazırlıklarına Başlandı Ölümden Dönenlerin Yaşadığı 7 Deneyim Önce Arkadaşlarına Veda Partisi Verdi, Ardından İntihar Etti Huzurevindeki Odasında Annesinin Cansız Bedenini Bulan Adam Doktorun Bıraktığı Nota Şok Oldu Dijital Hastaneler ile Kağıt Tarih Oluyor Son 1000 Yılın En Büyük 10 Toplumsal Değişimi Beyin Hakkında Bilmediğiniz Hayret Verici Bilgiler Filmlerini Seyretmesi Sabır Gerektiren 15 Büyük Yönetmen Diş Macununu Kullanarak Kızına Hayat Dersi Veren Anne Milli Piyangoda Büyük İkramiye Kazanma İhtimalinizin Ne Kadar Düşük Olduğunu Yüzünüze Vuran 17 Gerçek Kızlar Bir Araya Geldiğinde Konuşulan 3 Önemli Şey

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

El Yazısının Sağlığımıza 5 Faydası Farklı Kültürlerden 15 Farklı Selamlaşma Yolu
Podolski Hakkında Bilinmesi Gereken 13 Gerçek Neden Sol Musluk Sıcak Suyu Kontrol Ederken, Sağ Musluk Soğuk Suyu Kontrol Eder?
Farklı Çizerlerin Tarkan Yorumları Microsoft Yazılımcısı CCleaner'ı Önermiyor!
Heidi Klum`un Reklamı ABD`de de Fazla Seksi Bulundu Apple'ın Yeni Aksesuarları Satışta!