01 Kasım 2016 Salı 12:47
0
5565
1

Otizmli Çocuğun Doğum Gününe Arkadaşları Gelmeyince Bakın Kimler Sürpriz Yaptı!


Doğum günleri, küçük çocukların iple çektiği nadir günlerden biridir. Çocuklar, doğum günlerine ait hatıraları asla unutmazlar.Küçük bir erkek çocuğunun doğum günü fiyaskoyla sonlanacaktı. Neyse ki yerel polisler çocuğun imdadına yetişti. Polislerin yaptıkları jest sayesinde, çocuk asla unutmayacağı bir doğum günü kutladı.


Glen Buratti isimli küçük çocuk Florida’da yaşıyor. Çocuk epilepsi hastası ve daha az sancılı türden otizmi var. Tıpkı her çocuk gibi doğum günlerini iple çekiyor. Geçen doğum gününe, annesi Ashlee 16 arkadaşını davet etti.
Ancak çocuğun doğum gününe kimse gelmedi. Glenn çok üzüldü ve annesi Facebook’ta şöyle bir gönderi paylaştı:“Belki de mızmızlanmak için çok komik bir neden ama oğlum doğum gününe arkadaşlarının neden gelmediğini soruyor ve ben ise cevap veremiyorum.”Kısa süre içinde Osceola polislerinin olaydan haberi oldu.
Çocuğun doğum gününe, itfaiyeciler ve polisler geldi.
Ve yanlarında hediyeyle geldiler.
Glenn, polis arabasının koltuğuna geçti. Bu, onun en büyük hayaliydi.
Çocuk, bütün gün itfaiyeciler ve polislerle gülüp eğlendi.
Anne Ashley Buratti, CBS News'e "Glenn bütün gün gülümseyip durdu. Gerçekten inanılmazdı" dedi.
Buratti, “Doğum gününe katılan herkes çok iyiydi” dedi.


İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Anayasanın Bizi İlgilendirmediğini Kanıtlayan 10 Sebep Bizi Tanıyarak Ayak Uydursa Hayatımızı Tümden Değiştirecek 7 Şey Adriana Lima Acun Ilıcalı Hakkında İlk Kez Konuştu Sadece 29 Şubat`ta Doğanların Anlayabileceği 10 Durum 5. Geleneksel Trakya Turizm Paneli Yapıldı Otobüsle Bedava 40 Gün, 28 Şehir, 14 Ülke Solaryum 18 Yaş Altına Yasaklanıyor THY`den Erasmus İndirimi Ormanların Yok Edilmesini Önlemek İçin Hazırlanan Rahatsız Edici Afişler Yalnız Kalmak ve Kafa Dinlemek İçin Zaman Ayırmanızı Sağlayacak 10 Mantıklı Sebep Kendi Beyin Ameliyatı Sırasında Keman Çalarak Yaşama Tutunan Müzisyen Duygusal Anlamda Güçlü İnsanların Asla Yapmayacağı 15 Şey Davutoğlu: `1 Ocak 2015 İtibariyle 28 yaşından Gün Alanlara Bedelli Askerlik İmkanı Getiriliyor` Beş Yaşında Cinsiyet Değiştirdi

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Doğal Sarışınlar Hakkında Bilmeniz 19 İlginç Bilgi İlk Titanyum Kafatası Nakli Gerçekleştirildi
Box Office'te Yerli Sinema Hollywood'a Galip Geldi! Amerika`daki Yetenek Yarışmasında 9 Yaşında Dahi Bir Çocuk: Adrian Romoff
Meteoroloji`den Kar ve Fırtına Uyarısı Lufthansa’nın Bavul Tasarımı Yaşar Üniversitesi Öğrencisinden
Parayla Vatandaşlık Veren Ülkeler HTC One M9`un Türkiye`deki Fiyatı Ne?