20 Mayıs 2015 Çarşamba 11:23
0
1909
1

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Dünyanın ilk ve en büyük uluslararası kayıtlı elektronik sertifika ve akıllı kimlik kart akreditasyon kuruluşu olan Kurtuba Group , tüm dünyada izlenebilirliği olan bir sosyal medya uzmanlığı sertifikası sunuyor.

Kariyerinizi sosyal medya ve dijital iletişim alanında şekillendirmek isteyen öğrenciler ve yeni mezunlar, sosyal medya ve dijital iletişim alanında kendini geliştirmek isteyen şirket çalışanları, sosyal medyayı aktif olarak kullanmak isteyen marka sahipleri, bulunduğu şirkette dijital pazarlama ve sosyal medya üzerine çalışan ve kendini geliştirmeyi hedefleyenler, sosyal medya uzmanlığı sertifikası almak isteyenler, yeni bir meslek olarak sosyal medya uzmanı olmak isteyenler için düzenlenecek sertifika programı Serkan Eskalen eğitiminde, 30-31 Mayıs 2015 tarihlerinde, İstanbul Kadıköy’de gerçekleşecek.

Program ve başvuru detayları için: http://www.kurtubagroup.com/egitim/sosyal-medya-uzmanligi

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Son Dakika: Savcı Kiraz Hayatını Kaybetti Uşak`ta 1. Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günleri Başladı 2016'nın Popüler Meslek ve Bölümleri Neler İstiklal Caddesi’nde Bizans Mezarı Bulundu İstanbul`un Suç Haritası: Hangi Suç, Hangi Semtte Daha Fazla İşleniyor? Türkiye`nin En İyi İşverenleri Google`a Sansür Kararı İddiası İstanbul Sokaklarında Bir Yeniden Doğuş Hikayesi: "Gülümser" İstanbul`dan Memlekete Geri Dönmek İçin 12 Sebep Zeki Alasya`yı Kaybettik İstanbul İçin Fırtına ve Sürekli Yağış Uyarısı 1935 İstanbul`unda Kar Topuğu Yasağı Gezi Parkı`nda Çadır Yakan Zabıtalar İçin Karar Verildi Türkiye İçin 2018 Hedefi 100 Bin Öğrenci

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Aynı Gün Doğan Bebek ve Köpeğin İç Isıtan Dostlukları Sadece İşçi Çocuğu Olanların Anlayabileceği 19 Şey
Başarılı Olmak İçin Bırakmanız Vazgeçmeniz 10 Alışkanlık UniTercih: Deri Konfeksiyon Bölümü (2016)
Kısa Film: Partly Cloudy Günlük Hayatta Çokça Kullandığımız Ama Aslında Nefret Ettiğimiz 14 Kelime
Babasından Habersiz Şeker Aşıran Dünyanın En Sevimli Hırsızı Üniversite Kontenjanları Kılavuzu Yayımlandı