30 Ekim 2016 06:32
0
4847
1

Telefonunuzda Fotoğraflarınızı Düzenlemek İçin Kullanabileceğiniz 9 Muhteşem Uygulama


Kaynak: ListeList

1. FaceTune8571IMG_20503Programın özellikleri o kadar çok ki genel olarak bahsedecek olursak, yüz biçiminizi düzeltebiliyorsunuz, elmacık kemiklerinizi ve kaşlarınızı vurgulayıp burnunuza şekil verebiliyorsunuz. Cildinizi düzeltebilen bu program cilt lekelerinizi veya akne izlerinizi çok kolay bir şekilde kaldırıyor. Yüzünüzü daha aydınlık bir hale sokup göz altınızdaki torbalardan kurtulmanıza yardımcı olmasının yanı sıra dişlerinizi beyazlatıp gülüşünüzü belirgin yapmanıza da imkan sunuyor. Ayrıca yüzünüze bu programla makyaj yapabilir hatta göz renginizi bile değiştirebilirsiniz. Ayrıca arka planı bulanıklaştırıp kendinize odaklayabilme özelliği de mevcut. Programda farklı filtreler de var. Selfie çekmeyi seviyorsanız bu program tam da ihtiyacınız olan şey.Appstore Fiyatı: 10 Lira. İlginizi çektiyse şuradan göz atabilirsiniz.


2. GlitcheGlitchéOldukça ilginç olan bu program dijital bir çerçevede resimlerinizi sunmanıza olanak sağlıyor, arzu ederseniz fotoğrafınızı hareketli bir gif haline getirebiliyorsunuz. İçeriğindeki efektler başka hiçbir programda yok. Grenli gif, 3 boyutlu fotoğraf, eski televizyon ekranı şeklinde filtreleri var.Appstore fiyatı. 0,59 lira İlginizi çektiyse şuradan göz atabilirsiniz.


3. Whitagramscreen696x696Bu program ile, Instagrama atmak için çok büyük ya da çok yakından olan fotoğraflarınıza bembeyaz çerçeve ekleyip ekrandaki görüntü boyutunu küçültebilirsiniz. Fotoğrafınızın üzerine yazı yazabilirsiniz.Appstore^’da ücretsiz. İlginizi çektiyse şuradan göz atabilirsiniz.


4. VSCOvsco-cam-screen-0913-01Vsco ile fotoğrafınızın renk skalasına göre filtreleme yapabiliyorsunuz. Ek filtre paketleri alarak fotoğrafınızın dokusunu da değiştirebilirsiniz. Vintage bir efekt isterseniz gren ekleyebilirsiniz. Derinlik ve renk kontrastını harika yapan bu program kesinlikle telefonunuzda bulunmalı.Appstore’da ücretsiz. İlginizi çektiyse şuradan göz atabilirsiniz.


5. MexturesBest-iPhone-Photo-Editing-Apps-2016-2

150’den fazla filtresi olan bu uygulamayla adeta filtreler arasında karar veremeyip kafayı yiyeceksiniz. Birden fazla filtre uygulayabilir ya da kendi filtrenizi yaratabilirsiniz.Appstore fiyat: 10 lira. İlginizi çektiyse şuradan göz atabilirsiniz.


6. Phhhotophhhoto 3

Gif çekme özelliği bulunan bu program aynı zamanda bir sosyal paylaşım sitesi. Boomerang’ın aksine yaklaşık 80 tane filtresi olan bu programın filtreleri oldukça ilgi çekici. Balık gözü, su damlaları, kalaydeskop, tersine renkler, grenler, dalgalanmalar ve analog fotoğraflardaki burning efekti gibi çok fazla çeşidi bulunuyor.Appstore’da ücretsiz. İlginizi çektiyse şuradan göz atabilirsiniz.


7. ProCam 4ProCam-2-sound-activated-iPhone-camera-app

Gece modu, yavaş deklanşör modu, titremesiz çekimi ve selfie zamanlayıcısı bulunan bu programda isterseniz ağır çekim de yapabiliyorsunuz. Bu programla ISO ayarını kontrol ederek fotoğrafınıza ne kadar ışık alacağını ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca bu programda balık gözü eğik geçiş, makro, tonlama gibi 17 adet lens var. Yüksek çözünürlüklü videolar çekmek için de ideal olan bu program tüm beklentilerinizi karşılayacak.Appstore fiyatı: 12,99. İlginizi çektiyse şuradan göz atabilirsiniz.


8. Living Planetsc1024x768

Oldukça ilginç olan bu fotoğraf programı, çektiğiniz kareyi bir gezegene dönüştürüyor! Fotoğrafı belirli açılardan bükerek yusyuvarlak eden bu program 360 derece çekim yapması sayesinde bu fotoğrafları çekebiliyor. Aynı zamanda video kayıt özelliği de var.Appstore fiyatı: 5,49. İlginizi çektiyse şuradan göz atabilirsiniz.


9. EnlightEnlight-App-iPhone-17

Bu programda fotoğraftaki tüm renklerin ton eğrisini seçebiliyorsunuz. Klasik kamera ve vintage stili bulunuyor. Renk geçişlerini dilediğinizce yapabilir ve retro hissi yaratmak için fotoğrafa ışık süzmeleri ekleyebilirsiniz. Fotoğraftaki nesneleri küçültüp yeniden biçimlendirebiliyorsunuz. Double Exosure yöntemiyle birlikte fotoğrafın üzerine bir fotoğraf daha ekleyebiliyorsunuz. Yine bir çok ihtiyacınızı karşılayabilecek bir program.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

iPhone 7 Home Tuşunuz Bozulursa Ne Olacak ? iPhone 6s’e Özel Facebook Güncellemesi Geldi! iOS'larda Adobe Lightroom Artık Ücretsiz! iPhone’da Yeni Virüs Krizi Ortaya Çıktı! iOS 10.1 Güncellemesi Yayınlandı Aşırı Pil Tüketme Sorununa Güncelleme Geldi! iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye'ye Ne Zaman Geliyor? Görme Engellilere iPhone Kamerasından Yardım iOS 9’dan Yeni Özellik: Uygulamaların Boyutu Azalacak iOS 10'un 10 Gizliği Özelliği WhatsApp`ın iPhone Versiyonuna da Sesli Arama Özelliği Geldi iOS 9.1 Güncellemesi Yayınlandı! Apple`a Göre 2014`ün Türkiye AppStore`un En İyi Mobil Uygulamaları iOS 9'da Yine Bir Güvenlik Krizi

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Tarihteki İlk Trafik Lambası Doodle Oldu! Zayıflatan Çaylar
Premature Doğan Bebeğin 80 Günlük Yaşama Tutunma Mücadelesi Emoji Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu
Samsung Galaxy Note5'e Şeffaf Görünüm Geldi! Miss Bumbum Yaşam Savaşı Vriyor
Emekli Büyükelçi Ünal Çeviköz Kadir Has Üniversitesi'nde "Yaşayan Laboratuvar Olarak Kent" Projesi İzmir Üniversitesi Tarafından Hayata Geçirilecek