THY, Hostesi `Verdiği Pozlar` Nedeniyle İşten Attı!

Türk Hava Yolları`nda 6 yıldan bu yana görev yapan kabin memuru Z.Ş., fotomodellik yaptı, verdiği pozlar nedeniyle de THY`deki işinden oldu.

2009 yılından bu yana Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak görev yapan 128. dönem Z.Ş., fotomodellik yapınca işini kaybetti.

AirportHaber`in haberine göre kabin memurluğunun yanı sıra profesyonel olarak modellik yapan Z.Ş., verdiği birbirinden cüretkar pozları sebebiyle THY yönetiminin tepkisini çekti. Son olarak İtalya `da bir dergiye kapak olan Z.Ş., kabin memurluğu ile birlikte modellik de yapmak isteyince THY tarafından işten çıkarıldı. THY bir süre önce sosyal medyada yapılan paylaşımlarla ilgili olarak çalışanların dikkatli olması ve uygunsuz içerikli paylaşımlarda bulunanlar hakkında idari soruşturma başlatacağını duyurmuştu.

12

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Serenay`ın Kürk Mantolu Madonna Gafı! Bu Fotoğrafın Brezilya`da Nasıl Viral Olduğuna İnanamayacaksınız! Sahip Olduğu Kaşlar ile Çok Masum Gözüken Kedi Otobüsle Bedava 40 Gün, 28 Şehir, 14 Ülke Twitter`a Fotoğraf Efektleri Geldi Yıpranmış Vücudundan Utanmayıp Bikini Giyerek, Önemli Bir Mesaj Veren Kadın: Rachel Hollis İnternet Fiziksel Bir Şey Olsaydı? Bir Anneye Verilebilecek Dünyanın En Duygusal Hediyesi Bir Babanın Kızıyla Verdiği Gerçeküstü Pozlar Sert Bakışlı Minik Sporcu Kızlar Prenses Giysileriyle Verdikleri Pozlarla Dikkat Çektiler İtalya`nın Ömür Uzatan Güzellikte 5 Köyü İstanbul Moda Akademisi'nde “Erken Kayıt Kampanyası” Tinder`da Kız Kaçırtan 13 Erkek Tipi UniTercih: Medya ve İletişim Bölümü (2016)

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Gerçek Aşk: Evleneceği Kadını Gelinlikle İlk Defa Gören Adamın Göz Yaşlarını Tutamaması 2015 Yılının Trend Meslekleri
Levent Kırca Hayatını Kaybetti Grinin Elli Tonu 50`inci Oldu!
Konusu Okulda Geçen 25 Harika Film Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Burs Başvurusu
Türk Öğrenciler Sanatlarıyla Sokakta! Bu Uzay Temalı 10 Gerilim Filmini Mutlaka İzlemelisiniz!