Üniversite Öğrencisinin Tasarladığı Uygulama Rio Olimpiyatlarında Kullanılmaya Başlandı!


Şu günlerde gerek televizyon gerekse sosyal medya sayesinde sıkça takip ettiğimiz Rio Olimpiyatlarından teknolojik bir haberimiz var!Bir üniversite yüksek lisans öğrecisinin tasarladığı uygulama, Rio Olimpiyatlarındaki sporcu ve ekiplerin iletişimi için kullanılmaya başlandı. Dilerseniz gelin işin biraz daha detayına inelim.Uygulamanın işlevi ne?

12

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Uzmanlar Uyardı: 7`lik Deprem Çok Yakın Cep Telefonu Kılıflarında da Zehir Var Kendini İmha Eden Telefon `Denizli Adamı` Fosili 1.2 Milyon Yaşında Son 1000 Yılın En Büyük 10 Toplumsal Değişimi İnternet Kafelerde Karşılaştığımız Alışagelmiş Durumlara 15 Örnek Farketmeden Kilo Almamızı Sağlayan 15 Sebep 8 Madde ile Tavukların Yıllar Geçtikçe Korkutan Büyümesi Facebook Kayıp Çocukları Bulacak! Nasıl mı? Gözünüzü Kırpmadan Her Türlü İşinizde Kullanabileceğiniz Akıllı Telefon Tüm İlişkilerinize Yön Verecek Uygulama: Pplkpr Bizi Tanıyarak Ayak Uydursa Hayatımızı Tümden Değiştirecek 7 Şey TÜBİTAK`ta Sahte Diploma Skandalı YÖK`ü Harekete Geçirdi! Satürn`ü Cüce Bırakan Yeni Bir Gezegen Keşfedildi

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

İnsana ''Uzaylılar Gerçekmiş!'' Dedirten 12 Olay 5 Saniyelik Çekim ile 3.5 Dakikalık Klip Videosu Hazırlamak
Dünyanın Düzenini Belirleyen 17 Şaşırtıcı Kural Eleman Bulmak İçin İşverenden Flash Mob
Sokak Köpeğinin Bir Günü Başöğretmen Atatürk'ün İçimizi Gururla Dolduran Anıları
50 Yıl İçinde Mars'ın Çekici Bir Tatil Rotası Olacağını Düşünen Fotoğrafçıdan Eğlenceli Fotoğraflar Yan Masadaki Bebeğin Ağlamasından Rahatsız Olan Gence Babanın Cevabı!