13 Eylül 2015 04:44
0
1304
1

Üzerinizdeki Stresi Atmanız İçin Tasarlanmış 30 Dakikası 20 Dolar Olan Oda


Şehirdeki günlük hayatın sıkıntıları yetmiyormuş gibi yoğun ülke gündemi sebebiyle güne yorgun, üzgün ve stresli uyanır olduk. Kimimiz içimizde yaşıyoruz bunu, kimimiz etrafımızdakilerin canını sıkıyoruz. Bazen de telefonu, bardağı alıp duvarlara fırlatabiliyoruz.

Birkaç girişimci Kanada’nın Toronto şehrinde stresi bedenden uzaklaştırmanın yeni bir yolunu buldu: Rage Room (Gazap Odası). 20 dolar karşılığında yarım saatliğine girdiğiniz bu odada bütün vücudunuzu koruyan kıyafetleriniz, maskeniz ve elinizde beyzbol sopasıyla yalnızsınız. Ha bir de parçalanmayı bekleyen objeler var. Standart bir oda 5 tabakla sizi beklerken isterseniz fazladan 5 dolar ödeyerek bir vazo, 3 dolar ödeyerek bir şarap kadehi ya da nefret ettiğiniz birisinin fotoğrafını çerçevesiyle birlikte odaya alabiliyorsunuz.

Battle Sports tesisinin inşaatı tamamlanınca boş kalan bir oda olduğunu fark eden işletme sahipleri burayı nasıl değerlendirebileceklerini bir süre bulamamış. Ardından 2013 yılında Sırbistan’da benzer bir konseptle insanlara açılan odayı hatırlamış ve burayı da benzer şekilde organize etmeye karar vermişler.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Gün İçerisinde Yaşadığımız En Stresli 6 An ve Sebepleri Otobüsle Bedava 40 Gün, 28 Şehir, 14 Ülke 10 Yaş Gençleşmek İçin 10 Yöntem Daha Güçlü Bir Hafızaya Sahip Olmak İçin Yapmanız Gerekenler Uyuyan Bebeğin Üzerini Örtmeye Çalışan Düşünceli Köpek Sandığınızdan Daha Başarılı Olduğunuzu Kanıtlayan Sosyal Deney Stres Beyninizi Nasıl Etkiliyor? İki Sanatçı 360 Derece Dönen Bir Ev İnşa Ettiler Erkeklere İlham Kaynağı Olacak 8 Muhteşem Evlilik Teklifi Fotoğraflarına güneşi depoladılar Yalnız Kalmak ve Kafa Dinlemek İçin Zaman Ayırmanızı Sağlayacak 10 Mantıklı Sebep Mükemmelliyetçilik Sigara Kadar Zararlı! UniTercih: Basım ve Yayım Teknolojileri Bölümü (2016) Günlük Sabah Rutinini Bir Düzenek ile Otomatik Hale Getiren Adam

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Bakan Avcı: ``Spor Liselerinin Sayısını Arttırmak İstiyoruz`` Çok Fazla Uyumanın Yaratabileceği Sağlık Problemleri
6 Adımda Kedinizin Sizi Sevip Sevmediğini Anlayın iOS 9'un 12 Gizli Özelliği
Tercih Döneminde "Şehir"i Mutlaka Ziyaret Edin Türkiye'nin Mutlaka Görülmesi Gereken En İyi 7 Sahili
İnsanların Sabah Kahvelerini İçmeden Öncesini ve Sonrasını Gösteren GIF'ler Dünya Mültecilere Tekme Atan Kadın Kameramanı Konuşuyor