04 Mayıs 2015 Pazartesi 09:39
0
1889
1

Yanlış Yere Tıklayarak Milyoner Olan 25 Yaşındaki Genç

ABD`nin New York kentinde yaşayan 25 yaşındaki Asher Conniff, yanlışlıkla katıldığı bir poker turnuvasından 1 milyon dolar kazandı.

Asher Conniff, şansının ve hatalarının yardımıyla katıldığı bir poker turnuvasından 1 milyon dolar kazandı. 20 Nisan`daki bir turnuvada 200 bin dolarlık ödül kazanarak kendi kariyer rekorunu kıran Conniff, turnuvadan birkaç gün sonra internet üzerindeki bir poker etkinliğine katılmak istedi.

Fakat yanlış yere tıklayınca kendisini kumarhaneleriyle meşhur Atlantic City`deki canlı bir poker turnuvasına daha katılırken buldu. Yanlışlıkla girdiği etkinlik dolayısıyla aile tatilini iptal eden genç adam 239 kişinin katıldığı şampiyonada final masasına kalmayı başardı.

6 saatlik final oyununda, aralarında eski bir poker şampiyonunun da bulunduğu 5 rakibini yenen Conniff ödüle uzandı. Kazandığı paralarla poz veren Conniff "Hayatımın en çılgın haftasıydı. Bunu hayal bile edemezdim" dedi.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Tek Eliyle Rubik Köpü`nü Çözen Tayvanlı Adamın Videosu Cinayet Çözen 5 Ev Hayvanı Mısırlılar FRP mi Oynuyorlardı? 20 Yüzlü Zar Bulundu Evsiz Türk ABD'de Pizza İmparatoru Oldu Eteğiyle Sokağa Çıkan Afgan Kadın Görenleri Şaşırttı Zengin Koca Arayan Kıza Dünyanın En Büyük Finans Şirketlerinden Jp Morgan'ın Ceo'su James Dimon'un Harika Cevabı! Her Gün Tek Başına Otobüse Binip En Sevdiği Parka Giden Siyah Labrador Kendisine İlan ile Kız Arkadaş Arayan Adam Dünyanın En Garip Ölümlerinden 50 Örnek Kırışık Oluşumunu Önlemek İçin 40 Yıldır Gülmeyen Kadın Madonna`ya Benzemek İçin $75.000 Harcayan Adam Kız Arkadaşından Uçakta Ayrılan Genç Twitter'da Rezil Oldu "Neler Oluyor, Neler" Diyeceğiniz Birbirinden Enteresan 13 Lanet Ölümün Bir Gizemi Daha Çözüldü!

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Çıplak Ayakla Köpek Pisliğine Basan Çocuğun Ağlarkenki Şirinliği Akıllı Telefon ile 3 Boyutlu Hologram Nasıl Yapılır?
Bir Müşterinin Garsona Bıraktığı Anlamlı Not İşte “Evde Tek Başına” Filmindeki Evin Şimdiki Hali
2000 Sonrası En Tuhaf 15 Film Mars Suyu İçilebilecek mi?
İşinize Devam Etmemeniz Gerektiğini Gösteren 6 İşaret  UniTercih: Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü (2016)