30 Ağustos 2016 Salı 09:42
0
5412
1

Yaratıcı Postacı Köpeği Bakın Nasıl Her Gün Mutlu Ediyor


Postacılar ve köpeklerin genelde pek iyi anlaşamadığına inanılır.Bu bilinen bir gerçek olsa da her zaman aynı kural geçerli olmayabiliyor.Martin Studer isimli bir postacı golden retriever cinsi Pippa isimli köpekle anlaşmanın bir yolunu buldu. Hatta şimdi birbirlerinin en iyi arkadaşları oldular.Avustralya’nın Brisbane şehrinde yaşayan Martin her gün Pippa’nın olduğu eve mektup getiriyor. Köpek de mutlu bir şekilde onu bekliyor.
Golden cinsi köpeğin en sevdiği şey postacının ona verdiği mektubu sahiplerinin eline vermek. Martin her geldiğinde mektup veya zarfları Pippa’ya teslim ediyor.
Ne yazık ki Pippa’nın sahiplerine her gün mektup gelmiyor. Pippa’yı hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Martin içten içe üzülüyor.Martin’in aklına harika bir fikir geldi. Pippa’nın sahiplerine mektup gelmediği zamanda postacı kendisi mektup yazarak köpeğe veriyor. Mektubun başında ise ‘Pippa’ya mektup’ diye bir ifade yer alıyor.
Pippa için önemli olan mektupta ne yazdığı değil ona her gün mektup gelip gelmemesi.
Gerçekten çok güzel bir fikir! Postacının yaptığı sayesinde Pippa her güne mutlu başlıyor ve sahiplerine postacıdan gelen mektubu götürüyor.


İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Dünya, Brezilya`daki Bu Gazeteyi Konuşuyor THY`den Erasmus İndirimi Hamza Hamzaoğlu Gelir, Sneijder Gider mi? ABD şizofren adamın idam cezasını tartışıyor Polise Dert Anlatamıyorlar: IŞİD`ci Değilim Hipsterim! Sabitfikir 2014`ün Öne Çıkan 50 Romanını Seçti 30 Yıl Sürecek Karakış Kapıda! Menemen Çömleğine Uluslararası Dokunuş Isaac Asimov`un 2014 Hayallerinin Hangileri Gerçek Oldu? CERN`de Atomaltı Parçacık Keşfi Yalnız Kalmak ve Kafa Dinlemek İçin Zaman Ayırmanızı Sağlayacak 10 Mantıklı Sebep Beş Yaşında Cinsiyet Değiştirdi Dünyanın En Uzun İnsanı Mardinli Sultan Dünyanın En Kısasıyla Elele Davutoğlu: `1 Ocak 2015 İtibariyle 28 yaşından Gün Alanlara Bedelli Askerlik İmkanı Getiriliyor`

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Tuvalete 100 Numara Denmesinin Hikayesi Fantastic Invention Sergisi Gamma Galeri'de Ziyaretçilerle Buluşacak!
UniTercih: Kimya Mühendisliği Bölümü (2016) Google Whatsapp Konuşmalarını Saklayacak
Sert Bakışlı Minik Sporcu Kızlar Prenses Giysileriyle Verdikleri Pozlarla Dikkat Çektiler Süper Kahramanların En Eğlenceli Anları
Yıllardır Tartışılan Soru: C. Ronaldo mu, Messi mi? Uçan Adamın Maceraları