02 Kasım 2016 Çarşamba 07:46
0
5801
1

Yıllarca Kafeste Yaşamaya Hapsedilen Köpeğin İlk Defa Çimlerde Oynadığı Andaki Mutluluğu


İşlenen en büyük suçlardan biri de köpekleri, dışarıda dolaşıp eğlenmelerine izin vermeyerek ömürlerinin sonuna kadar kafeslere hapsetmektir.Köpekler, insanların en iyi arkadaşıdır. Bunu bilerek onlara daha iyi davranmalıyız.Liszka ismindeki köpek, özgürlük ve sevgiden yoksun bırakılarak yıllarca kafese hapsedildi.Yazının paylaşılması ve insanların konu hakkında bilinçlendirilmesi gerekiyor.


Zavallı Liszka’nın çok gaddar sahipleri vardı. Doğru düzgün hareket bile edemediği küçücük kafeste yaşamak zorunda bırakıldı.


Fotoğraf: Facebook


Neyse ki hayvanseverler durumu öğrendikten sonra harekete geçti.OTOZ Animals isimli hayvan barınağında çalışan ve köpeği kurtaran kişi, Daily Mail’e “Ölmeyi bekliyordu” dedi.Cezaevinde kalıyormuşçasına yaşatılan hayvan, durumu nedeniyle yürümekte zorlanıyordu ve bacağında sakatlıklar vardı.Ayrıca insanlardan çok korkuyordu ve kimsenin ona dokunmasına izin vermiyordu.Polis, zavallı hayvana işkence eden köpeğin sahibini arıyor.Neyse ki Liszka’nın şu an sağlığı yerinde. Hayvanları kurtarmak için gece gündüz çalışanların olduğunu bilmek o kadar güzel ki…Yıllarca hapsedildiği kafesinden çıkarılıp çimlere salının köpeğin sevincini aşağıdan izleyin:

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Adriana Lima Acun Ilıcalı Hakkında İlk Kez Konuştu Solaryum 18 Yaş Altına Yasaklanıyor Ormanların Yok Edilmesini Önlemek İçin Hazırlanan Rahatsız Edici Afişler Duygusal Anlamda Güçlü İnsanların Asla Yapmayacağı 15 Şey Anayasanın Bizi İlgilendirmediğini Kanıtlayan 10 Sebep Kendi Beyin Ameliyatı Sırasında Keman Çalarak Yaşama Tutunan Müzisyen Yalnız Kalmak ve Kafa Dinlemek İçin Zaman Ayırmanızı Sağlayacak 10 Mantıklı Sebep Sadece 29 Şubat`ta Doğanların Anlayabileceği 10 Durum Beş Yaşında Cinsiyet Değiştirdi Otobüsle Bedava 40 Gün, 28 Şehir, 14 Ülke Bizi Tanıyarak Ayak Uydursa Hayatımızı Tümden Değiştirecek 7 Şey THY`den Erasmus İndirimi 5. Geleneksel Trakya Turizm Paneli Yapıldı Davutoğlu: `1 Ocak 2015 İtibariyle 28 yaşından Gün Alanlara Bedelli Askerlik İmkanı Getiriliyor`

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Meslek Performansı İçin Mucize Kuruyemiş Meslek Liselerinde Yüz Yüze Eğitim Ek Ders Ücreti Sorunu
Bursa’da Sahibinden Satılık Tarihi Kilise Game Of Thrones`un 5. Sezon İlk 4 Bölümü İnternete Düştü
Renkli Saçlı Kızlar Hakkında Bilmeniz Gereken 13 Şey Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli 8 Hakkında Yeni Bilgiler Verdi!
AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu! Dünya Dönüyorsa Güzel İnsanlar Hatrına Dönüyor: Kantinde Çalışan Teyzeyi Disney Dünyasına Gönderdiler