Yüz Tiplerine Göre Güneş Gözlükleri

Eh, artık yaz geliyor! Hala geldi diyemiyoruz, geliyor diyoruz; ama onun şimdilik konumuzla bir ilgisi yok deyip esas konumuza dönelim. Yaz mevsiminin en sevdiğimiz ve en ihtiyaç duyduğumuz aksesuarlarından biri de tabii ki güneş gözlükleri. Biz de boş durmadık. Yüz tipinize en uygun gözlüğü ararsanız bulabilesiniz diye bir takım bilgiler hazırladık.

Kalp - Ters Üçgen Yüz

Geniş bir alnınız, çıkık elmacık kemikleriniz ve küçük, dar bir çeneniz varsa tebrikler, siz kalp yüzlü bir insansınız. Ne mutlu size! Üstü yuvarlak, altı köşeli gözlükler, damla gözlükler en yakın arkadaşlarınız olsun!

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Yiyeceklerle Moda Şovu Turkcell Yıldızlı Geceler Yaza Damgasını Vuracak Tam Tahıllılarla Formda Bir Yaza Merhaba Robert Downey Jr. Modası Günlük Hayatta Kullandığımız NASA İcatları İstanbul Moda Akademisi Yaz Okulu Programları Devam Ediyor Yazın Edinilebilecek 8 Hobi Vücut İçin Sihirli Bir Değnek: Yüzmek Gençlere İçin 2015 Yaz Modası Çocuk Psikolojisine Dair Yaşanmış 10 Hikaye Bu Tarz Benim Diyen 13 Stil İkonu Büyükanne Yazın Şehirde Sıkılmamak İçin Ne Yapmalı? Yazın Yapılacak En Eğlenceli Aktiviteler Victoria Meleklerinin Yeni Yıl Partisinden 20 Özel Kare

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

İlginç Mezar Taşlarının Olduğu Köy: Sapanta Köyü Aziz Nesin`in `Zübük`ü Müzikal Olarak Sahneye Taşınıyor
Şehir Yaşamındansa Doğayla İç İçe Olmayı Tercih Edecek İnsanların 10 Özelliği Gösteri Sırasında Timsahın Eğitmenin Kolunu Isırması
Lavaboda Banyo Yaparken Her Kafası Musluğun Altına Getirdiğinde Şaşıran Süper Sevimli Bebek New York Film Eleştirmenleri Birliği Ödülleri Sahiplerini Buldu!
Bizarro, Supergirl’e mi Geliyor? Dünyanın En Küçük 128 GB`lık Flaş Belleği