Zapp Ailesi: 1928 Model Bir Araba, 4 Çocuk, 16 Yıl


16 yıldır ailece geziyorlar. Bu 16 yıl boyunca dünyanın birçok ülkesini görme fırsatı bulmuşlar. Herman ve Cande Zapp’ın çocukları Pampa, Tehue, Paloma ve Wallaby 16 yıldır devam ettirdikleri yolculukları sırasında doğmuş. En büyük çocuk olan Pampa, tam bir akıl küpü. 2002’de ABD’de doğmuş. Her sorduğunuz soruyu büyük bir sabırla dinleyip, tam da en uygun yerinden yakalayarak cevap veriyor. Henüz 14 yaşında, ama asla bu küçük yaşının arkasına sığınmıyor. Hatta öyle ki, yeri geliyor yaşını unutuyorsunuz. Pampa, yolda olmanın vücut bulmuş hali.

İÇERİĞİ OKUDUNUZ, ŞİMDİ YORUMUNUZU YAVAŞÇA BURAYA BIRAKIN

BUNA BAKALAR BUNLARA DA BAKTILAR

Ölmüş Bir Yakınınızın Sesini Yeniden Duyduğunuz O An Hayatını Sokak Köpeklerine Adayan Kadının Cenazesinde Gerçekleşen İlginç Olay "Neler Oluyor, Neler" Diyeceğiniz Birbirinden Enteresan 13 Lanet Kalbi Karnında Atan Kızın Şaşırtıcı Hikayesi Bu Fotoğraftaki 500 Koyun Algınızla Oynayacak Günümüzün En Ünlü Komplo Teorileri Asperger Sendromlu Genç Kendisine Saldıranlara Önemli Bir Ders Verdi Kıtlığa Çözüm Ol, Milano'ya Uç Annesinin Yalanı Sayesinde Hayatta Kalmayı Başaran Bebeğin Yaşam Mücadelesi 8 Madde ile Tavukların Yıllar Geçtikçe Korkutan Büyümesi ''Oyuncak Bu Deyip Geçmeyin!'' Avustralya'dan Üzücü Bir Örnek: %75 Görme Kaybı! Suriyeli Mültecinin Umudu Eşini Zamansız Kaybeden Kadının Paylaştığı İlk Aile Fotoğrafı Tüm Dünyada Göz Yaşartıyor Yavaş Yavaş Bataklığa Gömülen Bir Filin Dramı

BÖYLE ŞEYLER DE YOK DEĞİL

Muhtemelen Duymadığınız 11 Örnekle Kayda Geçmiş İlginç Ölüm Hikayeleri Google İğnesiz Kan Alma Teknolojisi Geliştiriyor
Üçüncü Dalga Deneyi (1967) Bu Noktaya Dikkatli Bakın!
Türkiye’nin İlk Oyun Müzesi Açıldı Düğününde Yürüyen 8 Yıldır Felçli Olan Gelin ve Gözyaşları
En Meşhur Sakallı Film Karakterleri Restorana Gelen Bir Müşteri Down Sendromlu Çocuğu Aşağıladı, Garsonun Cevabıysa Ders Niteliğinde!