10 Yıl Önce Tanımadığı Birine Gönderdiği Noel Hediyesi Hayatını Değiştirdi

10 Yıl Önce Tanımadığı Birine Gönderdiği Noel Hediyesi Hayatını Değiştirdi
Noel denildiği zaman akla hediyeler, eğlence ve kutlamalar gelir. Yurt dışında yaşayan bazı aileler yılın bu zamanlarında yoksul çocuklara hediyeler gönderirler. Tyrel’in ailesi de bu hayırsever ailelerden biriydi.

Tyrel her sene ailesinin de desteğiyle içinde ayakkabı ve oyuncaklar bulunan bir koliyi ihtiyacı olan çocuklara gönderiyordu. Tyrel bu geleneğe ilk kez 6 yaşında katıldı. Küçük çocuğun gönderdiği ilk hediye Filipinler’e gitti. Hediyesinin kime gittiğini bilmiyordu. 

10 yıl sonra Facebook’ta Tyrel’a bir mesaj geldi. Mesaj Joana ismindeki bir kızdan gelmişti. 10 yıl önce kendisine hediye yollayan kişiyi aradığını belirten bir mesajdı. Ailesi Tyrel’e bunun dolandırıcılara ait bir mesaj olabileceğini söyledi ve dikkatli olmasını tavsiye ettiler. Mesajı gönderen Joana, kutunun içindeki fotoğrafı, oyuncakları ve ayakkabıyı tarif edince yalan söylemediği anlaşıldı. 

İkili bir süre sohbet etmeye başladı ve bu sohbetleri günlük hayatlarının bir parçası haline geldi. Tyler, bir gün Manila’da yaşayan Joanna’yı ziyaret etmeye karar verdi.

18 yaşındaki Tyrel, Joanna’yı Manilla’da ziyaret etti. İkili birbirlerine âşık oldu. İki kez Manila’da ziyaret eden Tyrel son ziyareti esnasında Joanna’ya evlilik teklifi etti.

Şimdi mutlu bir evlilikleri varmış. Ömür boyu mutluluklar diliyoruz!

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır