14 Yaşındaki Kız Harçlıklarıyla Aldığı 1974 Model Karavanı Bakın Ne Hale Getirdi

14 Yaşındaki Kız Harçlıklarıyla Aldığı 1974 Model Karavanı Bakın Ne Hale Getirdi


14 yaşındaki Ellie, Massachusetts’in Williamstown kasabasında yaşıyor. Ellie yaz tatilini arkadaşları gibi TV başında veya koltukta oturarak geçirmedi. Doğum gününde kendisine verilen paralarla 1974 model bir karavan aldı. Biraz araştırma yaptıktan sonra bu eski karavanı hayalindeki evine dönüştürmeyi başardı.14 yaşındaki Ellie Yeater’ın yaz tatili çok heyecanlı geçti. Bütün yazı 1974 model karavanını dekore etmekle geçirdi. Doğum gününde kendisine verilen paralarla bu karavanı alan kız, karavanı hayalindeki eve dönüştürdü.Karavanın içinin dekore edilmesi zaman aldı. İçindeki eşyalara 1974’ten beridir dokunulmamıştı ve iyi bir bakıma ihtiyacı vardı. Ellie yerleri kazıyarak işe başladı.Babası ve erkek kardeşi becerikli olduğundan Ellie’ye karavanını dekore etmesi için yardım ettiler.Karavanın zeminini kazıdıktan sonra sıra içini dekore etmeye gelmişti.Ellie’nin karavanda yapmak istediği ilk değişiklik karavanın iç rengi oldu. Kız, ferah bir renk istediğinden tercihini mavinin bir tonu olan ‘mistik deniz’ yönünde yaptı.Sıra duvarları boyamaya gelmişti. Ellie, şeftalimsi ve deniz mavisi renklerini seçti.Daha sonra karavanın döşemelerine el attı. 70’lerden kalma döşemeler modern görünümlü ahşap döşemelerle değiştirildi.Sırada karavanın içindeki ince işler vardı.


Ellie’nin anneannesi karavan için perde, havlu ve yastık örtüsü yapımında kıza yardım etti.Sadece yaz tatili süresince küçük kız eski karavanı görkemli ve sıcacık bir eve dönüştürmeyi başardı. Öncesi ve sonrası fotoğraflarına baktığımda yapılan değişikliğin farkına daha iyi vardım.


14 yaşında bir kızın bu kadar yaratıcı olması gerçekten şaşırtıcı!Ellie, karavanı dekore ederken sayısız kişiden tavsiye aldı. Şimdi ise herkesi karavanında oturmaya davet ediyor.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır