Acımasız Kadın Çocuklarının 'Annemiz Bizi Öldürmeye Çalışıyor' Çığlıkları Eşliğinde Aracını Okyanusa Sürdü

Acımasız Kadın Çocuklarının 'Annemiz Bizi Öldürmeye Çalışıyor' Çığlıkları Eşliğinde Aracını Okyanusa Sürdü
Tim Tesseneer ailesiyle beraber Florida’daki Daytona Plajı’ndan aracıyla geçerken tuhaf bir şey gördü. Bir araç okyanusa doğru gidiyordu. Tim’in eşi o anları hemen videoya almaya başladı. Saniyeler sonra araçtan yardım çığlıkları gelmeye başladı.

Gelen çığlıklar küçük bir çocuğa aitti. Tim hemen aracından çıktı ve yardıma koştu.


Aracın arka koltuğundaki iki çocuk vardı. Çocuklar; ‘Bize yardım edin! Annemiz bizi öldürmeye çalışıyor!’ diye bağırdı. Tim sürücü koltuğundaki anneye baktı ve annenin kendinde olmadığını anladı. Tim, bir gazeteye verdiği röportajda; “Anne bize boş gözlerle baktı. Gözlerinde bir ‘müptela’nın bakışı vardı.” ifadelerini kullandı.


Bu sırada olaya şahit olan bir başka kişi de Tim’in yanına koştu ve çocukları araçtan çıkarmaya çalıştılar. Çabalar sonucu arka kapının penceresini açıp çocukları araçtan çıkardılar. Bu sırada anneyi de araçtan indirdiler.


Tim çocukları çıkardığı esnada arabada bir de bebek olduğunu fark etti. Kısa bir süre sonra kurtarma ekibi olay yerine geldi. Kurtarma ekibinden bir kişi küçük bebeği de hemen araçtan aldı ve daha sonra araba okyanusun dibini boyladı. 


Sonradan öğrenilen bilgilere göre; bir gün önce akıl hastanesinden çıkarılan annenin karnında bir de bebeği varmış. Kız kardeşi aracının anahtarlarını saklasa da bir şekilde bulmuş ve çocuklarını da alarak okyanusa sürmüş aracı.

Tim ve diğer yardımsever insanlar olmasa anne, karnındaki bebeği ve üç çocuğuyla beraber hayatını kaybedecekti.

Olaydan sonra devlet çocukların velayetini anneden aldı ve anne tekrardan akıl hastanesine gönderildi.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır