Anadolu Jet'ten Jetgençlilere %20 İndirim Fırsatı

Anadolu Jet'ten Jetgençlilere %20 İndirim Fırsatı
Unimetre, öğrenciler için avantajlı kampanyaları araştırmaya devam ediyor. Gençler için avantajlı kampanya düzenleyen kuruluşları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bugünkü haberimizde Anadolu Jet’in Jetgençlere sağladığı bir kampanyadan söz edeceğiz.

Jetgenç Artık %20 İndirimli!

Jetgenç Artık %20 İndirimli!

Zaman mekân fark etmez, artık %20 indiriminle her uçuşta, herkesten daha avantajlısın Jetgençli! Jetgenç üyesi (13 yaşından gün almış, 26 yaşından gün almamış) gençler, esnek ücret sınıflarında vergiler hariç ücret bedel üzerinden %20 indirim fırsatını yakalıyor! Unutma Jetgençli! %20 indirimden yararlanmak için biletini anadolujet.com’dan ya da AnadoluJet Mobil Uygulaması'ndan almalısın!

Kampanya Koşulları

Kampanya Koşulları

Kampanyadan yararlanmak için Jetgenç'e üye olunmalıdır.
Jetgenç'e üye olduktan sonra http://www.anadolujet.com/  ya da AnadoluJet Mobil Uygulaması'ndan bilet alırken "Jetgenç" yolcu tipi seçilerek devam edilmelidir.

Uçuş planlama sayfasında gözüken tutar, esnek ücret sınıfının taban ücreti üzerinden %20 indirim uygulanmış indirimli tutardır. Seçilen ücret promosyon ücret sınıfı tutarı ise yetişkin yolcu tipiyle aynı olacaktır.

Yolcu bilgileri sayfasında bilgiler girilerek ilerlendiğinde bu indirimli ücretten yararlanılabilir. Girdiğiniz bilgilerin üyeliğinizdeki bilgilerle uyuşmaması halinde "Girmiş olduğunuz yolcu adı ile Jetgenç üye numarası eşleşmemektedir. Jetgenç indiriminden yaralanabilmek için, Yolcu adı ve/veya Jetgenç üye numarası bilgilerini kontrol ediniz." uyarısı çıkmaktadır. Bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyebilirsiniz.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır