Angelina Jolie ve Brad Pitt Çifti Yeniden Bir Araya mı Geliyor?

Angelina Jolie ve Brad Pitt Çifti Yeniden Bir Araya mı Geliyor?
Brangelina olarak gönlümüzde taht kurmuş Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti bir süre önce ayrılma kararı almıştı. Bu haber sevenlerini çok üzdü. Aylardır devam eden ayrılık sürecinde çiftin yeniden bir araya geleceği dedikoduları yapılırken bir yandan da Brad Pitt’in eski sevgilisi Jennifer Aniston’a döneceği söylentileri dolaşıyordu. 

12 yıllık beraberliğin ardından ayrılma kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti geçtiğimiz günlerde gizlice buluştu. Ağlayarak kucaklaşan ikili, ilişkilerine ikinci bir şans verdi.

Jolie ve Pitt'in biyografilerini kaleme alan Ian Halper’in, bir gazeteye verdiği röportajda boşanma aşamasında olan çiftin arkadaşlarının evinde bir buluşma gerçekleştirdiğini söyledi. Pitt’in ilk adımı attığını ve ikilinin ağlayarak kucaklaştığını belirten Helper, bu buluşma sayesinde Angelina Jolie ve Brad Pitt’in birbirini ne kadar çok sevdiğini bir kez daha anladıklarını ifade etti. 

Başka bir gazetede yer alan habere göre de çift, ilişkilerine ikinci bir şans vermek için yoğun bir evlilik terapisine başladı. 

Angelina Jolie verdiği son röportajda; “Yanız olmayı sevmiyorum. Bu benim istediğim bir şey değildi. Bu güzel bir şey değil. Sadece çok zor." şeklinde konuşmuştu. Bu belki de çiftin barışacaklarının sinyallerini önceden bize haber vermişti. 

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır