Bir Yaşındayken Çocuğu Kaçırılan Annenin Başına 22 Yıl Sonra Bakın Ne Geldi?

Bir Yaşındayken Çocuğu Kaçırılan Annenin Başına 22 Yıl Sonra Bakın Ne Geldi?
1995 yılında Maria Mancia işten eve dönüyordu. Maria, eve geldiğinde 18 aylık bebeği Steve’ın evde olmadığını fark etti. Hemen polise haber verdi. Polis küçük çocuğu aramasına rağmen bulamadı.

Maria, oğlunun başına gelenleri ise 22 yıl sonra kapısının çalınmasıyla öğrendi.

Steve’in ultrason fotoğrafları dahil bütün çocukluk fotoğrafları da ortadan kaybolmuş. Neyse ki Maria’nın kız kardeşinde Steve’in siyah beyaz bir fotoğrafı varmış aramalara bu fotoğraf sayesinde devam edilmiş.


Babası Tarafından Kaçırılmış

Babası Tarafından Kaçırılmış

Aramalar devam ederken Steve’in babası Valentin Hernandez tarafından kaçırıldığı ortaya çıktı. Bu bilginin aramayı kolaylaştırdığını düşünseniz de durum hiç de öyle olmamış. Polisler baba ve oğluna ait ortada hiçbir iz bulamadı yıllarca.
Polisler, aradan uzun süre geçince ve bir sonuç elde edemeyince arama çalışmalarına bir süre ara verdiler. 

Polis İhbarı

Polis İhbarı

Steve’ın kayboluşunun ardından tam  22 yıl geçtikten sonra ismini vermek istemeyen birisi Steve’in Meksika’da hukuk okuduğu ihbarını verdi. İhbar üzerine polis hemen harekete geçti ve çocukla irtibat kurmaya çalıştı ve Steve olduğu iddia edilen kişiyle sonunda iletişim kurdular. Yapılan DNA testinin ardından gerçekler ortaya çıktı. Testin sonucuna göre çocuk iddia edildiği gibi Maria’nın 22 yıldır kayıp oğlu Steve olduğu ortaya çıktı.

Babası, Steve’e annesinin onları terk ettiğini söylemiş. Steve geç de olsa babasının yalan söylediğini öğrenmiş. 22 yaşındaki Steve Hernandez gerçekleri öğrendikten sonra Kaliforniya’daki annesinin yanına gitti.

İşte Maria ve oğlu Steve’ın yıllar sonraki hüzünlü kavuşmaları…

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır