Çarptığı Yaralı Köpeği Otobüse Alan Altın Kalpli Otobüs Şoförü

Çarptığı Yaralı Köpeği Otobüse Alan Altın Kalpli Otobüs Şoförü
İzmit Kartal arası sefer yapan 200 numaralı Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait otobüsün şoförü yapmış olduğu davranış ile hepimize insanlık dersi verdi.

Ülkemizde maalesef ezilen kedi ve köpeklerin bir canı olduğu unutuluyor ve umursanmıyor. Bu nedenle de araba çarpan hayvanlar duyarsızlıktan, can çekişerek ölüyor. Ancak böyle duyarsız ve vicdanını kaybetmiş onca insan arsında hala vicdanını dinleyen insanlığını kaybetmemiş insanlar da var. Onlardan biri de bir otobüs şoförü.

İzmir Kartal arası sefer yapan 200 numaralı hattın şoförü Eren Karadaş yolda giderken önüne aniden bir köpek çıktı. Köpeğe çarptığını anlayan şoför köpeği hemen aracın içine aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri’ni arayan şoför, İçmeler Köprüsü’nde durarak ekipler gelene kadar otobüsü hareket ettirmedi. 

Yolculardan bazıları şoförün bu davranışını takdir ederken bir kısmı da gereksiz bularak veteriner hizmetlerinin gelmesini bekleyen şoföre tepki gösterdi. Kahraman şoför tepkilere aldırmadan Veteriner İşleri’nden ekiplerin gelmesini bekledi ve çarptığı köpeği emin ellere bıraktı.

Koca yürekli otobüs şoförünü ve onu destekleyen yolculara sevgilerimizi iletiyoruz! 

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır