Duvardaki Deliğe Kolunu Sokma Cesaretinde Bulunanların Karşılaştıkları Sürpriz!

Duvardaki Deliğe Kolunu Sokma Cesaretinde Bulunanların Karşılaştıkları Sürpriz!


New York'daki Milk Gallery'de yapılan etkinlikte, kolunu duvardaki deliğe sokup bekleyenler harika bir dövmeyle ayrıldı. Malum endüstriler içerisinde "glory hole" kavramı bulunuyor. Duvardaki bir delikle ilgili yapılan türlü şakalar da bunu beraberinde getiriyor. Ancak New York'daki Milk Gallery'de düzenlenen 3 günlük bir sergi ve performans sanatı kapsamında Saved Tattoo'nun dövme sanatçısı Scott Campbell ile beraber bir etkinlik düzenlendi.


Katılımcılar, tüm gün boyunca Milk Gallery'de bekleyerek saat 3'te yapılacak çekilişteki şanslı isimler olmayı umdu. Kazananlar ise duvar dibindeki bir sandalyeye oturup kolunu deliğin içine sokup sonucu beklemeye başladı.


Adeta bir sürpriz yumurta gibi ne çıkacağı belli olmayan bir seanstan sonra Scott Campbell'ın yaptığı izometrik, nokta işi dövmelerden biriyle ayrılıyorlar.Sürecin bilinmezliği, o an sadece dövme sanatçısının inisiyatifine bağlı olma ve endüstriler arası etkileşimle ortaya çıkan "Whole Glory" tanımı ve kavramı içimizdeki merak hissini de büyük oranda besliyor.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır