Gelecekte Asla İşsiz Kalmamanız İçin CV’nizde Bulunması GerekenlerŞüphesiz bir işveren ile mülakat yapmak çalışmak istediğiniz pozisyona seçilmek adına önemli ve ciddi bir adım. Fakat bu adıma geçmeniz için işverenin önüne gelen yüzlerce özgeçmiş arasından sizin özgeçmişinizin seçilebilmesi gerekiyor. Yapılan araştırmalar işverenlerin sadece birkaç saniye içerisinde sizin hakkınızda bir fikre sahip olduklarını gösteriyor. İşte bu noktada hazırlamış olduğunuz özgeçmiş büyük önem kazanıyor. Gelecekte işsiz kalmamanız  için yapmanız gereken ilk şey nereden başlayacağınızı bilmenizdir. Eğer nereden başlayacağınızı bilirseniz ve doğru eğitimler alarak güçlü bir CV hazırlarsanız içinde bulunduğunuz yarışa rakiplerinizden önde başlamış olursunuz. İşte gelecekte asla işsiz kalmamanız için CV’nizde bulunması gerekenler.

Klasik bir CV hazırlamak için atacağınız adımlar belli: Fotoğraf koymayı unutmayın, CV’nizi çok uzun tutmayın, referanslarınızı ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz yazın. Peki bunlar sizin iş bulmanız konusunda yeterli kalıyor mu? Elbette bunlar yeterli olmuyor. CV’nizde en önemli alanlardan biri de aldığınız eğitimler, elinizdeki sertifikalar. 

Bilgisayar Bilginiz

Bilgisayar Bilginiz

Bilgisayar bilginiz konusunda kullanabildiğiniz her programı yazmak zorunda değilsiniz. Pozisyonun gerektirdiği programları yazmanız yeterli olacaktır. Örneğin; bilgisayar programcısıysanız veya benzer alanlarda çalışmak istiyorsanız bilgi güvenliği kapsamında, penetrasyon testleri çalışmalarını öğrenmek ve bu bilgileri çalışma hayatında uygulamak adına uzmanlaşmak isteyenler için hazırlanan sertifika almanızda fayda var.

Etik Hacker Sızma Testi Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Özgeçmişte Hobileriniz

Özgeçmişte Hobileriniz

Hobileriniz, işverene sizin hakkınızda ufak detaylar verecektir. Bu nedenle hobilerinizi yazarken genel ifadeler kullanmaktan kaçının. Bunların yerine korku filmi seyretmek, maket uçak yapmak, makro fotoğrafçılığı ile uğraşmak gibi daha detaylı bilgiler yazın.

Çağımızın Mesleği: Sosyal Medya Uzmanlığı

Çağımızın Mesleği: Sosyal Medya Uzmanlığı

Günümüzde sosyal medya da önemli bir hale geldi. CV’lerde çoğu zaman LınkedIn, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımızın da linklerini koyuyoruz. Kurum ve firmaların, Sosyal Medya konusunda bilgili ve yetişmiş genç ve dinamik iş gücüne olan ihtiyaçları gün geçtikçe artmakta. Durum böyle olduğu için de bu konuda tecrübeli olmanız, eğitim almanız sizi için faydalı olacaktır.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 

Bu eğitim; sosyal medyanın öneminin arttığı bu günlerde içerik yönetimi, kriz yönetimi, kampanya yönetimi ve pazarlama yöntemleri ile ilgili temel süreçleri ve uygulamaları ayrıntılı bir şekilde öğrenmenizi sağlar. 

Sosyal Medya Uzmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Ayrıca CV’de nerdeyse tüm iletişim bilgilerimiz, adresimiz gibi kişisel bilgilerimizin hepsi yer alır. Bunları yazmak zorundayız. Bu da kişisel bilgilerin korunması konusunu önemli hale getiriyor. Çünkü sadece bir yerde değil birçok yerde CV’mizi yükleriz ve bu da bilgilerimizin milyonlarca kişi tarafından görülebileceğinin kanıtıdır. Bu konuda alacağınız eğitimle kişisel verilerin korunması konusunda geniş kapsamlı bilinçlenirsiniz.

Üniversite Sertifikalı Pazarlama Kişisel Verilerin Gizliliği Eğitimi

Bu eğitimle kişisel veriler toplanmadan önce kişinin açık rızası nasıl alınmalıdır, Türk Ceza Kanunu’ndaki ilgili suçlar ve cezalar nelerdir gibi soruların cevaplarını alabilir ve kendi kişisel bilgileriniz dâhil çalışacağınız kurumdaki kişilerin de kişisel bilgilerini koruma konusunda geniş bilgi birikimine sahip olursunuz.

Kişisel Verilerin Gizliliği Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Günümüzde şirketler ve kurumlar pazarlama ve girişimcilik konularına daha fazla önem verir hale geldiler. Bu konudaki aldığınız eğitim ve sertifikalarla işverenin dikkatini çekebilirsiniz. Bu konudaki almış olduğunuz eğitimler sizi diğer rakiplerinizden ayırır. 

Üniversite Sertifikalı Pazarlama Yönetimi Eğitimi

Bu eğitim, genel pazarlama prensipleri konusunda uzmanlaşmak isteyenlere, modern ve bütünleşik pazarlama yaklaşımları ışığında planlama ve yönetme becerisini kazandırır.

Pazarlama Yönetimi Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Üniversite Sertifikalı Girişimcilik Eğitimi

Üniversite Sertifikalı Girişimcilik Eğitimi

Bu eğitimde; girişimci ve girişimciliğin tanımına, girişimcilerin temel özelliklerine, girişimci ile yöneticinin karşılaştırılmasına, girişimcilerin başarısızlık nedenleri ile ilgili bilgi sahibi olursunuz. Bu sayede bir girişimcilik adımı atacağınız sırada nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda tecrübeli olursunuz.

Girişimcilik Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Üniversite Sertifikalı Pazarlama Mini MBA Eğitimi

Üniversite Sertifikalı Pazarlama Mini MBA Eğitimi

Bu eğitimle markalaşma süreci, etkili satış yönetimi ve satış teknikleri konusunda uzmanlaşırsınız. Bütün kurumlar açısından önemli olan satış yönetimi konusundaki tecrübenizle işverenin dikkatini kolaylıkla çekebilirsiniz.

Bu eğitim hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Güçlü bir CV için Veri Madenciliği Eğitimi almanız da yararlı olacaktır.

Güçlü bir CV için Veri Madenciliği Eğitimi almanız da yararlı olacaktır.

Veri Madenciliği Eğitimi sayesinde; kurum ve kuruluşların büyük ölçekli veri yığınları içerisinden, karar mekanizmalarını güçlendirecek ve geleceğe dair rekabet stratejilerini belirleyecek anlamlı bilgiler üretilebilmesi için gerekli olan bilgi ve beceriler kazanmış olursunuz.

Üniversite Sertifikalı Veri Madenciliği Eğitimi

Bu eğitim sayesinde; kurum ve kuruluşların büyük ölçekli veri yığınları içerisinden, karar mekanizmalarını güçlendirecek ve geleceğe dair rekabet stratejilerini belirleyecek anlamlı bilgiler üretilebilmesi için gerekli olan bilgi ve beceriler kazanmış olursunuz. Ayrıca; veri yığınlarını anlamlandırarak karar mekanizmalarının nasıl güçlendirileceğini ve rekabet stratejilerini belirleyecek anlamlı bilgilere nasıl ulaşılacağı hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Bu eğitim hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Hatalı bilgi girdiniz

Hatalı bilgi girdiniz

Hatalı bilgi girdiniz

Hatalı bilgi girdiniz

Hatalı bilgi girdiniz

Hatalı bilgi girdiniz

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Hatalı bilgi girdiniz

Back to log-in

Close